نسخه سازگار اپلیکیشن‌های اسنپ و تپسی برای سرویس موبایل هواوی منتشر شد

نسخه سازگار اپلیکیشن‌های اسنپ و تپسی برای سرویس موبایل هواوی منتشر شد

 با وجود اینکه تنها چند ماه از معرفی سرویس موبایل هواوی می‌گذرد؛ اما به‌تازگی نسخه سازگار اپلیکیشن‌های مهم تپسی و اسنپ برای این اکوسیستم نوپا منتشر شده است.

 امسال شاهد بودیم که برای اولین‌بار گوشی‌های هوشمند هواوی با زیرساخت سرویس‌های موبایل هواوی یا به اختصار HMS وارد بازار کشور شدند تا مسیر جدیدی برای اکوسیستم روبه‌رشد شرکت چینی در بازار ایران آغاز شود. استراتژی توسعه نرم‌افزاری هواوی در بعد بین‌المللی نیز با همین هدف از سال گذشته آغاز شده و با سرمایه‌گذاری کلان، این شرکت توانسته به قطبی در بخش اکوسیستم ابری و نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند تبدیل شود.

بااین‌حال هواوی در کنار فعالیت‌های جهانی از بازارهای محلی نیز غافل نمانده و در بسیاری از کشورهای دنیا، همکاری نزدیکی را با توسعه‌دهندگان نرم‌افزار آغاز کرده است. تعداد قابل توجهی از نرم‌افزارهای ایرانی هم‌اکنون با سرویس‌های موبایل هواوی هماهنگ هستند و نسخه مخصوص با اکوسیستم هواوی را ارائه داده‌اند. این برنامه‌ها از طریق فروشگاه نرم‌افزاری معتبر و ایرانی کافه بازار و همچنین مارکت رسمی هواوی یعنی اپ گالری در دسترس قرار دارند.

در تازه‌ترین به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های مهم ایرانی، دو برنامه محبوب و پرکاربرد به فهرست برنامه‌های هماهنگ با سرویس‌های موبایلی هواوی اضافه شده‌اند. دو برنامه تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی تقریبا تبدیل به ابزاری کاربردی برای ایرانیان شده‌اند. تمامی قابلیت‌های این دو برنامه از جمله مکان‌یابی مبتنی بر GPS بدون هیچگونه خللی در این نسخه‌ها کار می‌کنند. 

پیش از این کاربران برای استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌توانستند از نسخه تحت وب استفاده کنند؛ اما هم‌اکنون تجربه کاربری استفاده از اسنپ و تپسی با انتشار اپلیکیشن‌های جدید به بهترین حالت خود تبدیل شده است.  

در حال حاضر نسخه سازگار اسنپ در مارکت اپ گالری و نسخه سازگار تپسی در مارکت کافه بازار منتشر شده و در دسترس عموم قرار دارند. به‌زودی نسخه سازگار تپسی در مارکت اپ گالری نیز منتشر خواهد شد. از طرفی نسخه مخصوص رانندگان تپسی نیز در آینده بسیار نزدیک در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. 

این موفقیت باعث ایجاد بازار جدیدی برای برنامه‌های ایرانی در اکوسیستم هواوی شده که خبری دلگرم‌کننده در این حیطه است. با انتشار اسنپ و تپسی، می‌توان گفت تقریبا اکثر اپلیکیشن‌های مهم و پرکاربرد ایرانی با سرویس‌های موبایلی هواوی سازگار شده‌اند. 

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده