بیتموجی پینت معرفی شد؛ بازی جدید اسنپ‌چت هزاران نفر را نقاش می‌کند

بیتموجی پینت معرفی شد؛ بازی جدید اسنپ‌چت هزاران نفر را نقاش می‌کند

اسنپ بازی جدیدی روی سرویس اسنپ‌چت راه‌اندازی کرده است که بیتموجی پینت نام دارد. این بازی چندنفره یک کلاژ بسیار بزرگ به وجود می‌آورد.

اسنپ بازی جدیدی به نام بیتموجی پینت (Bitmoji Paint) روی سرویس اسنپ‌چت راه‌اندازی کرده است. بازیکنان در این بازی می‌توانند آواتار مخصوصی درست کنند که بیتموجی نام دارد و پس از آن، بازی را شروع می‌کنند. بازیکنان از طریق اسنپ‌چت وارد بازی می‌شوند و می‌توانند جزیره‌های مختلفی که روی هوا معلق هستند نقاشی کنند. هر جزیره یک سرور است که بازیکنان می‌توانند وارد آن شوند و در کنار هزاران نفر دیگر به رنگ کردن بخش‌های مختلف جزیره بپردازند.

سه حالت مختلف برای این بازی در نظر گرفته شده است که می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد؛ این سه حالت Move، Paint و Map نام دارند. بازیکنان توانایی سوییچ کردن بین این سه حالت دارند و می‌توانند بازیکنان دیگر را مشاهده کنند و با آن‌ها در ارتباط باشند. البته کاربران نمی‌توانند آی‌دی اسنپ کاربران را مشاهده کنند.

بیتموجی پینت

اسنپ‌ برای نسخه اندروید این بازی یک ویژگی جالب در نظر گرفته است. این ویژگی «اسنپ‌ توکن» نام دارد و به کاربران اجازه می‌دهد بیتموجی خود را شخصی‌سازی کنند. اسنپ ‌توکن را می‌توان از طریق اسنپ خریداری کرد.

فروشگاه اسنپ توکن از صفحه پروفایل یا محیط بازی بیتموجی پینت در دسترس کاربران قرار گرفته است.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع venturebeat
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده