اپلیکیشن Game Driver تجربه بازی‌کردن روی گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ را بهتر می‌کند

اپلیکیشن Game Driver تجربه بازی‌کردن روی گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ را بهتر می‌کند

سامسونگ اعلام کرد که اپلیکیشن Game Driver می‌تواند عملکرد بازی‌های Call of Duty Mobile و Fortnite را روی گوشی‌‌های گلکسی اس ۲۰ و گلکسی نوت ۲۰ بهتر کند.

انتشار به‌روزرسانی برای درایو کارت‌های گرافیکی روی کامپیوترهای شخصی اقدامی بسیار رایج است؛ اما این موضوع روی گوشی‌های هوشمند بسیار کمتر دیده می‌شود. با‌این‌حال، برخی شرکت‌ها ازجمله سامسونگ سعی کرده‌اند که درایورهای جدیدی برای پردازنده‌ی گرافیکی گوشی‌های خود عرضه کنند.

سامسونگ برای اینکه راحت‌تر بتواند درایور پردازنده‌ی گرافیکی گوشی‌های خود را دراختیار کاربران قرار دهد، اپلیکیشنی به‌نام Game Driver عرضه کرده که می‌تواند عملکرد گوشی‌ها در زمان بازی‌کردن با بهبود ببخشد. در‌حال‌حاضر، این اپلیکیشن فقط برای گلکسی اس ۲۰ و گلکسی نوت ۲۰ منتشر شده و به‌طور خاص روی عملکرد بازی Call of Duty Mobile و Fortnite تأثیرگذار است.

سامسونگ این اپلیکیشن‌ها را با کمک گوگل و شرکت‌های تولیدکننده‌ی تراشه‌ی گرافیکی مانند ARM و کوالکام توسعه داده است. حتی به این موضوع هم اشاره شده که در آینده، گوشی‌های بیشتری به این اپلیکیشن اضافه می‌شوند. این اپلیکیشن دو نسخه دارد: یکی برای گوشی‌هایی با پردازنده‌ی گرافیکی Mali و دیگری برای گوشی‌هایی با پردازنده‌ی گرافیکی Adreno.

دانلود Game Driver نسخه Mali

دانلود Game Driver نسخه Adreno

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده