گوگل پلی پس برای کشورهای بیشتری دردسترس قرار گرفت

گوگل پلی پس برای کشورهای بیشتری دردسترس قرار گرفت

گوگل سرویس اشتراکی پلی پس را برای کشورهای بیشتری دردسترس قرار داده است. به‌علاوه به‌لطف به‌روزرسانی جدید، کاربران پلی پس خواهند توانست سالانه اشتراک تهیه کنند.

سپتامبر گذشته (شهریور و مهر ۱۳۹۸)، گوگل از آغاز فعالیت سرویس جدیدی با عنوان گوگل پلی پس (Google Play Pass) خبر داد. درحقیقت، پلی پس سرویسی اشتراکی برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌های فروشگاه پلی استور به‌حساب می‌آید که با پرداخت ماهانه ۴٫۹۹ دلار می‌توانید به بیش از ۳۵۰ اپلیکیشن و بازی دسترسی پیدا کنید. این اپلیکیشن‌‌ها و بازی‌ها تبلیغات و خرید درون‌برنامه‌ای ندارند و به‌طورکلی، به پرداخت هزینه‌ی اضافی به‌منظور استفاده از آن‌ها نیازی پیدا نمی‌کنید.

در یک سال گذشته، استقبال چشمگیری از پلی پس شده و گوگل با فهمیدن این موضوع تصمیم گرفته است بهبودهایی روی سرویس اشتراکی پلی پس اعمال کند. به‌لطف به‌روزرسانی جدید، امکان پرداخت سالانه‌ی حق اشتراک گوگل پلی پس فراهم شده است. بدین‌ترتیب از‌این‌پس، می‌توانید به‌جای پرداخت ماهانه ۴٫۹۹ دلار، برای کل سال ۲۹٫۹۹ دلار بپردازید و به مجموعه‌‌ای غنی از اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها دسترسی پیدا کنید. اگر پیش‌تر اشتراک پلی پس را تهیه کرده‌اید، می‌توانید اشتراک خود را ازطریق فروشگاه پلی استور به نسخه‌ی سالانه ارتقا دهید. درحال‌حاضر، امکان تهیه‌ی اشتراک سالانه‌ی پلی پس تنها برای کاربران ساکن در ایالات متحده‌ی آمریکا فراهم شده است.

گوگل درکنار اضافه‌کردن قابلیتی جدید به پلی پس، اعلام کرده است که به‌زودی کاربران بیشتری امکان دسترسی به این سرویس اشتراکی را خواهند داشت. براساس اطلاعیه‌ی جدید اهالی مانتین‌ویو، سرویس گوگل پلی پس قرار است برای دستگاه‌های اندرویدی کاربران استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، نیو زیلند، اسپانیا و بریتانیا دردسترس قرار گیرد. تاریخ آغاز به ‌کار پلی پس در کشورهای مذکور، هفته‌ی جاری اعلام شده است. 

همچنین، گوگل در بخش نهایی اطلاعیه‌ی خود اعلام می‌کند که از زمان شروع فعالیت پلی پس در چند ماه گذشته، بیش از ۱۵۰ بازی و اپلیکیشن جدید به این سرویس اضافه کرده است و قصد دارد همچنان این روند را ادامه دهد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی سرویس گوگل پلی پس چیست؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده