اپلیکیشن فیس‌بوک مخصوص iOS بروز رسانی شد: آپلود ساده‌تر تصاویر،‌ ارسال هدیه واقعی

اپلیکیشن فیس‌بوک مخصوص iOS بروز رسانی شد: آپلود ساده‌تر تصاویر،‌ ارسال هدیه واقعی

زاکربرگ مؤسس فیس‌بوک در ماه‌های اخیر اعلام کرده بود که تمرکز اصلی شرکتش بر روی پلت‌فرم‌های تلفن همراه است و در دوره‌های مختلف نیز نسخه‌های بهبود یافته اپلیکیشن مربوط به موبایل را عرضه کرد. حالا در راستای همین هدف نسخه بروز رسانی شده اپلیکیشن فیس‌بوک برای دستگاه‌های اپلی ارائه شده است. برای اطلاع از جزئیات این بروز رسانی با زومیت همراه باشید.

آپلود تصاویر برای کاربران اپلی فیس‌بوک، بسیار آسانتر از گذشته شده است. فیس‌بوک، نسخه ۵.۱ اپلیکیشن خود را روز دوشنبه، ۱۵ آبان منتشر کرد، در این نسخه کاربران می‌توانند، چندین عکس را به صورت همزمان به صفحه خود در فیس‌بوک آپلود کنند. پیش از این کاربران این اپلیکیشن، در هر بار می‌توانستند تنها یک عکس را به فیس‌بوک بفرستند.

علاوه بر این کاربران ایالات متحده نیز می‌توانند از این پس هدایای واقعی برای دوستان خود ارسال کنند؛ امکانی که اواخر سپتامبر (شهریور) در وب‌سایت فیس‌بوک راه‌اندازی و فعال شده بود. مسنجر فیس‌بوک نیز در این نسخه از اپلیکیشن بهتر شده و دسترسی به لیست دوستان را آسانتر کرده است. در هر صفحه‌ای که هستید، کافی‌است آن صفحه را به سمت چپ بکشید تا ببینید کدام‌یک از دوستان شما در حال حاضر آنلاین است. در نسخه جدید، دوستانی که بیشتر به آن‌ها پیام داده‌اید در بالای لیست و در قسمت محبوب‌ترین‌ها قرار می‌گیرند.

اگر از نسخه جدید این اپلیکیشن استفاده کرده‌اید، تجربه کاربری خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده