مایکروسافت Word در گوگل پلی از یک میلیارد نصب عبور کرد

مایکروسافت Word در گوگل پلی از یک میلیارد نصب عبور کرد

اپلیکیشن واژه‌پرداز ورد اخیرا از مرز یک‌میلیارد نصب در گوگل‌پلی عبور کرده است. این اولین اپلیکیشن اندرویدی مایکروسافت است که به این تعداد نصب می‌رسد.

مجموعه نرم‌افزارهای برپایه‌ی فضای ابری مانند گوگل داکس (Google Docs) به‌شدت محبوب هستند؛ اما بسیاری از مردم و شرکت‌ها هنوز از مایکروسافت آفیس (Microsoft Office) استفاده می‌کنند.

واژه‌پرداز ورد (Word)، اولین نرم‌افزار مایکروسافت بود که از مرز ۵۰۰ میلیون نصب در پلی‌استور عبور کرد و با گذشت حدود یک سال، به بیش از یک‌میلیارد نصب رسیده است.

Microsoft Word

درست مانند سایر اپلیکیشن‌هایی که به این تعداد نصب می‌رسند، تعداد یک‌میلیارد کاربر مایکروسافت ورد فقط مربوط به پلی‌استور نیست. مایکروسافت با سامسونگ و سایر سازندگان تلفن‌های هوشمند توافق کرده است اپلیکیشن‌ ورد و چندین اپلیکیشن دیگر را به‌صورت پیش‌فرض روی دستگاه‌های خود نصب کنند؛ بنابراین به احتمال زیاد، بسیاری از این تعداد نصب مربوط‌ به کاربرانی است که مایکروسافت ورد را به‌صورت پیش‌فرض روی گوشی هوشمند یا تبلت خود داشته‌اند و شاید تاکنون از آن استفاده نکرده باشند.

این اتفاق مهمی برای مایکروسافت به‌شمار می‌رود؛ چراکه واژه‌پرداز ورد اولین اپلیکیشن اندرویدی ردموندی‌ها است که به این تعداد نصب می‌رسد.البته بعد از اسکایپ.

منبع androidpolice
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده