زوم اپ: Bitmoji؛ استیکر و ایموجی دلخواهتان را طراحی کنید

زوم اپ: Bitmoji؛ استیکر و ایموجی دلخواهتان را طراحی کنید

اگر تمایل دارید استیکر و ایموجی دلخواه‌تان را طراحی کنید یا آواتار چهره خودتان را بسازید؛ اپلیکیشن بیت‌موجی می‌تواند این امکان را در اختیارتان قرار دهد. 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در ارتباطات‌ خود در شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان از ایموجی و استیکر استفاده کنید، اپلیکیشن Bitmoji می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

با بیت‌موجی می‌توانید از چهره خودتان ایموجی‌های متنوع بسازید و برای دوستانتان ارسال کنید. کتابخانه‌ی بزرگی از انواع استیکرها در اختیارتان قرار دارد تا آنچه می‌خواهید را با سلیقه‌ی خود طراحی کنید.

بیت موجی

اپلیکیشن بیت‌موجی توسط شرکت کانادایی Bitstrips طراحی شده است. این اپلیکیشن به کاربران گوشی‌های هوشمند سیستم عامل اندروید و iOS به‌صورت رایگان اجازه می‌دهد که بتوانند ایموجی خود را با کمک کتابخانه‌ی خوبی که در اپلیکیشن وجود دارد، بسازند و از استیکرهای ساخته‌شده در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان استفاده کنند. شرکت بیت‌استریپس از ماه مارس سال ۲۰۱۶ میلادی تاکنون به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه‌ی اسنپ‌چت فعالیت می‌کند. اما این شرکت، از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ میلادی که به اسنپ‌چت پیوست، به‌صورت شرکتی مستقل فعالیت می‌کرد. اپلیکیشن بیت‌موجی کاربران را قادر می‌سازد تا بتوانند با کمک قالب‌های از پیش تعریف‌شده‌ی موجود در اپلیکیشن، آواتار مورد نظر را بسازند. برای اینکه بتوانید با بیت‌موجی استیکر و ایموجی مورد نظرتان را بسازید، ابتدا باید اپلیکیشن را نصب کنید و برای فعال‌سازی تنها نیاز به حساب کاربری خواهید داشت. 

بیت موجی

یکی از ویژگی‌های خوب بیت‌موجی، سازگاری آن با برنامه‌های مختلف پیام‌رسان است. بعد از نصب برنامه، فعال کردن حساب کاربری و ساخت آواتار مورد نظرتان می‌توانید کیبورد بیت‌موجی را به دستگاه خود اضافه کنید. برای اضافه کردن کیبورد بیت‌موجی باید به قسمت تنظیمات گوشی هوشمند یا تبلت بروید و کیبورد بیت‌موجی را که حاوی انواع ایموجی‌ها و استیکرهای مختلف از آواتار شما است، اضافه کنید. 

با اضافه‌شدن کیبورد، هر زمان بخواهید برای دوستانتان ایموجی ارسال کنید، می‌توانید به‌راحتی و از طریق کیبورد بیت‌موجی در سریع‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. البته این نکته را باید بگوییم که وقتی می‌خواهید از ایموجی‌ها در تلگرام یا سایر پیام‌رسان‌ها به ‌غیر از اسنپ‌چت استفاده کنید، ایموجی در قالب یک تصویر برای کاربر مقابل شما ارسال می‌شود. البته تنوع استیکرها برای موقعیت‌ها و شرایط مختلف، آنقدر به این برنامه جذابیت می‌دهد که جزو یکی از ویژگی‌های خوب بیت‌موجی محسوب می‌شود. کاربران می‌توانند از استیکرهای مختلف برای شرایط مختلف استفاده کنند. 

همان‌طور که گفته شد، بیت‌موجی در هر دو سیستم عامل اندروید و سیستم عامل iOS‌ به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد. 

دانلود اپلیکیشن

منبع itunes
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده