زوم‌اپ: Pushbullet؛ اعلانیه‌های گوشی را در کامپیوتر دریافت کنید

دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
با استفاده از اپلیکیشن PushBullet، به‌راحتی از گوشی شخصی به رایانه‌ی شخصی و بالعکس، متن و فایل ارسال کنید.
تبلیغات

 امروزه گوشی‌های هوشمند به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شده‌اند. تقریبا در تمام ابعاد زندگی افراد، اکنون این دستگاه کوچک‌جثه نقش پررنگی دارد و اطلاعات بسیاری را در خود نگهداری می‌کند.

این موضوع باعث می‌شود تا انتقال اطلاعات و دسترسی به داده‌های تلفن همراه از طریق دستگاهی دیگر، یکی از امور مهم تلقی شود. خوشبختانه توسعه‌دهندگان همیشه در نیازسنجی بازار خوب عمل می‌کنند و ساخته‌های آن‌ها نقش به‌سزایی در زندگی روزمره‌ی افراد دارند.

تقریباً برای اکثر افراد، انتقال اطلاعات بین کامپیوتر و گوشی همراه امری عذاب‌آور و وقت‌گیر است. در شیوه‌ی سنتی ابتدا باید دو دستگاه موردنظر را از طریق کابل به یکدیگر متصل کرده و سپس اطلاعات موردنظر را در پوشه‌های تو در تو جایگذاری کرد.

امروز قصد داریم در این قسمت از سری مقالات زوم‌اپ، اپلیکیشن جدیدی را به شما معرفی کنیم که نه‌تنها این مشکل را برای همیشه رفع می‌کند؛ بلکه به‌واسطه‌ی ویژگی‌های جذاب دیگرش، میزانِ استفاده از گوشی‌ هوشمند در حینِ کار با کامپیوتر را به پایین‌ترین میزان می‌رساند.

اپلیکیشن Pushbullet همان دارویی است که هر کاربری به آن نیاز پیدا می‌کند. شما به‌واسطه‌ی این برنامه می‌توانید به‌راحتی بین کامپیوتر و گوشی هوشمند اندرویدیتان به انتقال فایل، متن، تصویر، موسیقی، فیلم و... بپردازید؛ آن هم بدون آنکه هیچ‌گونه اتصال سیمی بین این دو دستگاه برقرار باشد.

با این حال، Pushbullet تنها یک ارسال‌کننده‌ی فایل نیست و قابلیت‌های جانبی آن به‌مراتب این اپلیکیشن را در نظر کاربر جذاب‌تر می‌کند. توسعه‌دهنده‌ی این برنامه، قابلیت‌هایی را برای آن در نظر گرفته است تا نیاز طیف‌های گوناگونی برطرف شود. کاربر افزون بر توانایی انتقال فایل بین دستگاه‌ها، می‌تواند اعلانات گوشی خود را روی رایانه‌ی شخصی دریافت کند؛ همچنین این امکان وجود دارد تا از طریق ویژگی «پاسخ سریع»، به پیام‌های ارسالی از طریق رایانه پاسخ دهد؛ از این رو، کاربران تنها نظاره‌گر اعلانات نخواهند بود.

Pushbullet / زوم اپ
Pushbullet / زوم اپ
Pushbullet / زوم اپ

علاوه‌بر این، افراد می‌توانند به ارسال پیامک از طریق رایانه بپردازند. این موضوع باعث می‌شود تا یکپارچگی رایانه و گوشی بیش از پیش نمود پیدا کند.

Pushbullet علاوه‌بر کاربران عادی، کاربران سازمانی را نیز هدف قرار داده است. در این اپلیکیشن امکانی وجود دارد که به‌واسطه‌ی آن می‌توانید همکارانِ خود را در فهرست دوستانِ خود وارد کنید؛ از این رو، اگر قصد ارسال فایل یا محتوای خاصی را برای فردی مشخص داشته باشید، خیلی راحت قادر خواهید بود از این طریق اقدام کنید.

این اپلیکیشن برای سیستم‌های عامل ویندوز و اندروید در دسترس قرار دارد؛ همچنین نسخه‌ای تحت‌ وب در نظر گرفته‌شده که برای کاربرانِ فراری از نصب، گزینه‌ی مناسبی است.

توسعه‌دهنده‌ی Pushbullet در صفحه ی گوگل‌پلی نوشته است:

 Pushbullet اپلیکیشنی است که هرگز نیازمندی شما به آن در افکارتان جایی نداشت.متصل بمانید، هرگز اعلانی را از دست ندهید و در زمانتان صرفه‌جویی کنید. Pushbullet اپلیکیشن فوق‌العاده‌ای است که هر گوشی‌ هوشمندی باید از آن استفاده کند.

تاکنون بیش از یک میلیون نفر اقدام به نصب این برنامه از طریق گوگل‌پلی کرده‌اند؛ همچنین از میان ۱۷۷۳۴۵ رأی‌دهنده، این اپلیکیشن مؤفق به کسب امتیاز ۴.۵ شده است.

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور ویندوز استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات