مایکروسافت: اوتلوک با تم تیره به زودی منتشر می‌شود

مایکروسافت: اوتلوک با تم تیره به زودی منتشر می‌شود

بنا به گفته‌ی یکی از اعضای تیم اوتلوک، مایکروسافت به‌زودی حالت تیره‌ی متفاوت و تازه‌ای را برای نسخه‌ی تحت وب این سرویس ایمیل معرفی خواهد کرد.

مایکروسافت قصد دارد حالت تیره را برای نسخه‌ی وب سرویس ایمیل اوتلوک خود معرفی کند این غول نرم‌افزاری برای هالووین سال گذشته به‌صورت موقتی حالت تیره را معرفی کرد؛ اما در ماه‌های گذشته مشغول کار روی حالت تیره‌ی جدیدی برای نسخه‌ی وب اوتلوک بوده است. مایکروسافت اکنون وعده می‌دهد که این حالت تیره‌ی جدید به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

یکی از اعضای تیم اوتلوک در پستی می‌نویسد:

یکی از دلایل تاخیر [در انتشار تم تیره]، پافشاری ما بر ارائه‌ی بهترین حالت تیره‌ی ممکن در بین تمام کلاینت‌های برتر ایمیل است و تضمین می‌دهم که به‌محض مشاهده‌ی آن، این موضوع را خواهید فهمید. نسخه‌ی موقتی و پیش‌نمایشی که سال گذشته مشاهده کردید، نمونه‌ای آزمایشی بود که برای آماده شدن در زمان اصلی، نیازمند بهبودهای بسیار بیشتری است.

مایکروسافت می‌گوید کدهای برنامه‌نویسی و رنگ‌های این حالت تیره را بارها بازطراحی کرده است و اکنون در آستانه‌ی معرفی آن برای اوتلوک قرار دارد.

براساس فهرست‌های بخش بازخورد در وب‌سایت اوتلوک، حالت تیره برای برای نسخه‌ی وب این سرویس ایمیل یکی از خواسته‌های مهم کاربران محسوب می‌شود. مایکروسافت نسخه‌ی وب اوتلوک را نخستین بار نزدیک به ۶ سال پیش به‌عنوان جایگزینی برای سرویس وب قدیمی هات‌میل معرفی کرد. این سرویس محبوب ایمیل هم‌اکنون تقریبا صاحب ۴۰۰ میلیون کاربر فعال است. مایکروسافت نسخه‌ی وب سرویس ایمیل خود را از زمان معرفی تاکنون بارها با ویژگی‌های به‌روزشده بهبود داده است و در مارس سال جاری نیز اقدام به انتشار طراحی جدیدی برای آن کرد.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده