زوم‌اپ: مجموعه آیکن های جذاب در Zycon

زوم‌اپ: مجموعه آیکن های جذاب در Zycon

Zycon اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن به مجموعه‌ی کاملی از آیکن‌های جذاب و چشم نواز دسترسی خواهید داشت. با زوم اپ همراه باشید.

یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های اندروید برای کاربران و علاقه‌مندان به این سیستم‌عامل، قابلیت شخصی‌سازی محیط کاربری آن است که این موضوع می‌تواند یک تصویر زمینه‌ی ساده و آیکن‌ها، تا لانچر اصلی گوشی را در بر بگیرد. در این میان مجموعه آیکن‌های بسیاری طراحی و منتشر شده‌اند که هر کدام به نوعی از سبک طراحی خاصی پیروی کرده‌اند. Zycon یکی از زیباترین مجموعه آیکن‌هایی است که تاکنون مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن تلفیقی از آیکن‌های رنگارنگ متریال و آیکون‌های مربع شکل ویندوزفون را به وجود آورده است که با اولین استفاده، به موفقیت آمیز بودن این ترکیب پی خواهید برد.

zycon2 f3518 

علاوه بر ظاهر فوق العاده زیبا و خاص آیکن‌های این برنامه، مهم‌ترین نکته‌ای که در این اپلیکیشن وجود دارد امکان انتخاب چندین رنگ مختلف و همچنین استایل متفاوت برای هر آیکن است به طوری که برای مثال می توانید آیکن مربوط به فایل منیجر را، با چند استایل و رنگ متفاوت انتخاب کنید. ویژگی دیگر این برنامه پشتیبانی از تعداد بسیار زیادی لانچر است. پشتیبانی یک مجموعه آیکن از یک لانچر به این معنا است که می‌توانید تنها با یک لمس، تمامی آیکن‌های موجود در گوشی خود را به آیکن‌های این برنامه تغییر دهید. لانچرهایی که این اپلیکیشن آن‌ها را پشتیبانی می‌کند عبارتند از Action ,ADW ,Apex ,Atom ,Aviate ,Epic,GO ,Holo ,Inspire ,KK,Nova ,Smart ,Solo,S ,Nemus ,Next ,Nine ,LG که احتمال آنکه لانچر مورد استفاده توسط شما بخشی از این لیست نباشد بسیار کم است. با این حال در صورتی که به هر دلیل قادر به استفاده‌ی یک جا از آیکن‌ها نبودید، می‌توانید به صورت دستی، و نوبت به نوبت به تغییر آیکن‌ها بپردازید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده