زوم‌اپ: پشتیبان‌گیری از پیامک‌های گوشی با اپلیکیشن SMS Backup در اندروید

زوم‌اپ: پشتیبان‌گیری از پیامک‌های گوشی با اپلیکیشن SMS Backup در اندروید

با وجود فراگیر شدن اپلیکیشن‌های ارتباطی آنلاین، هنوز افرادی هستند که استفاده از اس‌ام‌اس برای آن‌ها در اولویت قرار دارد و شاید پیامک‌هایی وجود داشته باشند که کاربران مایل به نگهداری‌شان در گوشی خود باشد. با زوم‌اپ همراه باشید.

SMS Backup + اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به شما امکان تهیه‌ی فایل پشتیبان از پیامک‌های موجود در اینباکس گوشی را می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن، هنگام تعویض رام یا فلش کردن گوشی، تنها با چند کلیک از این پیامک‌ها فایل پشتیبان تهیه کنید و بعد از نصب رام جدید، به سرعت آن‌ها را به اینباکس خود بازگردانید. هیچ محدودیتی در تعداد پیامک‌ها وجود نخواهد داشت و شما می‌توانید حتی از هزاران پیامک توسط این نرم‌افزار فایل پشتیبان تهیه کنید. یکی از امکانات جالبی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد امکان پشتیبان‌گیری خودکار در بازه‌های زمانی مختلف است. برای مثال می‌توانید تعیین کنید که هر هفته یک‌بار از تمام پیامک‌های موجود در گوشی موبایل فایل پشتیبان تهیه شود تا اگر یک روز به اشتباه یک پیامک را از گوشی حذف کردید، این فایل پشتیبان به دادتان برسد.

sms backup2 504a1

امکان تهیه‌ی پشتیبان از مخاطب‌های خاص نیز ویژگی دیگر این برنامه است که به شما این امکان را می‌دهد تا تنها از پیامک‌های یک شماره‌ی خاص فایل پشتیبان تهیه کنید که امری است بسیار کاربردی؛ چراکه از وجود پیامک‌های غیرضروری در این فایل پشتیبان، جلوگیری خواهد کرد. محیط اپلیکیشن نیز به طور گویا و ساده طراحی شده است که هرکاربری را قادر به کار کردن با برنامه می‌کند و بدون هیچ پیچیدگی خاصی، گزینه‌های پشتیبان‌گیری و بازگردانی را در همان ورود اول به شما نمایش خواهد داد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده