تلگرام از دسترس خارج شد - بروزرسانی

تلگرام از دسترس خارج شد - بروزرسانی

پیام‌رسان تلگرام از دقایقی پیش از دسترس خارج شده است و به نظر می‌رسد این مشکل مربوط به خود این سرویس است.

تلگرام به‌عنوان محبوب‌ترین سرویس پیام‌رسان مورد استفاده در ایران، از دقایقی پیش در دسترس نیست. در صورتی که جزو کاربران این سرویس باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که از حدود ساعت ۱۳:۰۰، دوشنبه ۱۴ اسفندماه، سرویس تلگرام در حال اتصال باقی می‌ماند و کاربران قادر به ارسال و دریافت پیام از طریق این سرویس نیستند.

شواهد امر نشان از این دارند که مشکل مربوط به تلگرام و سرورهای این پیام‌رسان است؛ چرا که مراجعه به وبلاگ و وب‌سایت این پیام‌رسان نیز ناموفق بوده و از این‌رو، به احتمال زیاد مشکلی برای سرورهای تلگرام پیش آمده است.

گزارش کاربران این سرویس در اقصی نقاط جهان نشان از این دارد که این سرویس تنها در ایران با مشکل روبه‌رو نیست و کاربران در سایر کشور‌ها نیز قادر به استفاده از تلگرام نیستند.

بروزرسانی:

حساب کاربری رسمی پیام‌رسان تلگرام در توییتر، با انتشار توییتی رسما تأیید کرد که دسترسی به سرویس تلگرام در اروپا، خاورمیانه و شمال آفریقا ممکن نیست. اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارد که متخصصان این کمپانی در تلاشند تا مشکل موجود را به‌زودی حل کنند.

به گزارش ورج، تنها تلگرام نیست که در ساعات گذشته دچار اختلال شده و پیام‌رسان سیگنال نیز با مشکلی مشابه دست به گریبان است.

حساب کاربری تلگرام در توییتر، در جدیدترین توییت خود که چند دقیقه پیش منتشر شد اعلام کرد که این سرویس دوباره در اروپا در دسترس قرار گرفته است. تلگرام با اشاره‌ی مستقیم به ایران اعلام کرده که کاربران ایرانی باید کمی بیشتر منتظر باشند تا مشکل تلگرام حل شود.

به نظر می‌رسد تلگرام با رفع مشکل ایجادشده، در ایران نیز دوباره در دسترس قرار گرفته است.


تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید