برنامه Universal Copy: آرشیو کردن متن های کپی شده در اندروید - زوم‌اپ

برنامه Universal Copy: آرشیو کردن متن های کپی شده در اندروید - زوم‌اپ

Universal Copy اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید آرشیوی از متن‌های کپی شده در اندروید داشته باشید.

یکی از نقاط ضعف کلیپ بورد که مسئول ذخیره متن‌های کپی شده به‌شمار می‌رود این است که تنها قادر به سیو کردن یک متن است و با کپی کردن متن جدید، متن قبلی از بین می‌رود. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که متنی جالب در یک وب‌سایت یا کانال تلگرام مشاهده کرده باشید و آن را برای ارسال به دوستان دیگر، کپی کنید. با این عمل، متن مورد نظر به Clipboard گوشی منتقل می‌شود که مسئول نگهداری فایل‌ها و متون به‌صورت موقت است و اگر متن جدیدی را خواسته یا ناخواسته کپی کنید، متن قبلی از بین خواهد رفت. این موضوع حتی می‌تواند باعث دردسرهای جبران‌ناپذیری شود. برای مثال کاربرانی که شعر، متن یا دیگر اطلاعات شخصی خود را در اپلیکیشن یادداشت‌برداری گوشی وارد می‌کنند؛ ممکن است هنگام انتقال آن به اپلیکیشنی دیگر، با کپی اتفاقی یک متن جدید، شعر یا اطلاعات خود را برای همیشه از بین ببرند. اما به لطف اپلیکیشن‌هایی همچون Universal Copy که وظیفه‌ی مدیریت حافظه‌ی کلیپ‌بورد را بر عهده دارد، می‌توان یک ‌بار و برای همیشه این مشکل را حل کرد.

عملکرد Universal Copy به این صورت است که با هر بار کپی کردن یک متن، نوشته‌ی مورد نظر علاوه بر کلیپ‌بورد، در این اپلیکیشن نیز ذخیره خواهد شد و از آنجا که اپلیکیشن محدودیتی در تعداد موارد ذخیره‌شده ندارد، می‌تواند تا صدها متن کپی شده را ذخیره کند. در صورتی که تجربه‌ی چنین مشکلاتی را دارید؛ می‌توانید با دانلود و نصب Universal Copy از لینک‌ زیر، یک بار و برای همیشه این مشکل را به دست فراموشی بسپارید.

ویژگی‌ها

  • آرشیو کردن متون کپی شده
  • دسترسی ساده به متن‌های آرشیو شده
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید