هدیه‌های آنتی ویروس بیت دیفندر به مناسبت رمضان 1391

دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۴
مطالعه 2 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن رمضان 1391 می توانید تا 60 درصد تخفیف برای خرید آنتی ویروس های بیت دیفندر 2012 و 2013 استفاده کنید . همچنین با راهکارهای سازمانی (آنتی ویروس های تحت شبکه) بیت دیفندر، دو سال امنیت بیشتر هدیه بگیرید .

در ماه رمضان امسال بیت دیفندر تخفیف‌ها و هدیه‌های ویژه ای را برای کاربران خانگی و سازمانی در نظر گرفته است و تمامی مشتریان با خرید از وب‌سایت در ماه مرداد می توانند در قرعه کشی بیت دیفندر شرکت کنند.

کاربران خانگی می توانند از تخفیف 60 درصدی و هدیه سه‌ماهه برای آنتی ویروس پلاس ، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی 2012 و 50 درصد تخفیف برای آنتی ویروس‌های جدید بیت دیفندر 2013 استفاده کنند . از مهمترین امکانات بیت دیفندر 2013 می توان به پرداخت امن بیت دیفندر ، محافظت کننده USB و سازگاری با ویندوز 8 اشاره کرد .

همچنین در این ماه توتال سکیوریتی 2012 تک کاربره بیت دیفندر با یک سال اعتبار بیشتر (در مجموع دو سال) و با تخفیف ویژه ای ارائه می‌شود .

شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز می‌توانند از طرح 3 = 2 + 1 بیت دیفندر برای راهکار های سازمانی (آنتی ویروس های تحت شبکه) استفاده کنند که 2 سال امنیت بیشتر را به عنوان هدیه رمضان 1391 دریافت می کنند . در این طرح راهکارهای سازمانی بیت دیفندر با اعتبار سه ساله و با همان قیمت یک ساله به شرکت ها و سازمان‌ها ارائه می‌شود .

برای خرید آنلاین آنتی ویروس های بیت دیفندر و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.bitdefender.ir مراجعه فرمایید . همچنین با آغاز همکاری مشترک بیت دیفندر و انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران در ماه رمضان ، مشتریان گرامی می توانند با خرید از وب سایت بیت دیفندر در پاداش کار نیک کمک به بیماران این انجمن شریک باشند.

شرکت بیت دیفندر در سال 2001 تاسیس شده است و مقر اصلی این شرکت در کشور رومانی می باشد . بیت دیفندر در آخرین آزمایش رسمی وب سایت AV-Test ، عنوان بهترین آنتی ویروس را از آن خود کرده و جدید ترین محصول بیت دیفندر ، آنتی ویروس پلاس 2013 در اولین ماه انتشار موفق به کسب جایزه از سوی نویسندگان مجله معتبر PC MAG شده است.

رپورتاژ آگهی/

مطالب مشابه

نظرات