عرضه اپلیکیشنی مشابه توییتر توسط لاین با نام Tale

چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶
مطالعه 2 دقیقه
غول دنیای اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، لاین، به تازگی اپ مجزایی معرفی کرده است که ارتباطی به استیکرها یا حتی گیم ندارد. این اپ که Tale نام گرفته عملکردی مشابه Reddit یا توییتر دارد و می‌توان با آن پستی را منتشر کرده و با دادن رای مثبت یا منفی به آن، پست را بالاتر آورد.
تبلیغات

شرکت لاین اپ جدیدی با نام Tale معرفی کرده است که عملکردی مشابه ردیت و توییتر دارد. کاربران در این اپلیکیشن پست‌هایی منتشر می‌کنند که با توجه به هش‌تگ‌ها طبقه‌بندی شده و می‌توان به آن‌ها رای مثبت یا منفی داد.

کافی است حساب کاربری جدیدی بسازید یا با حساب کاربری فیسبوک خود وارد شوید (در کمال تعجب امکان ورود به اپلیکیشن با حساب کاربری لاین وجود ندارد). پس از ورود با رده‌ای از هش‌تگ‌ها مواجه خواهید شد. کافی است بر روی هش‌تگی کلیک کنید تا پست‌های محبوب مربوط به آن، روبروی شما قرار بگیرد.

پست‌های تیل شباهت زیادی به پست‌های ردیت دارند. هر پست شامل حداقل یک و حداکثر ۳ هش‌تگ بوده و در آن شاهد نوشته، عکس، لینک، ویدیو و موارد دیگر هستیم. به علاوه پس از ارسال پست، کاربران می‌توانند برای آن پست دیدگاه ثبت کرده و به آن امتیاز مثبت یا منفی بدهند. هر چه امتیازات مثبت بیشتر باشند، پست مورد نظر در هش‌تگ خود بالاتر از بقیه پست‌ها قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر بیشتر پست‌ها در این اپلیکیشن، شامل جک و لطیفه هستند؛ اما می‌توان در بین آن‌ها بحث‌های جدی بسیاری را نیز یافت.

لاین معتقد است نکته‌ی اصلی در این پست‌ها حداکثر هش‌تگ‌های هر پست است که نهایتا می‌تواند سه عدد باشد. هش‌تگ‌هایی که شاید در برخی پست‌های اینستاگرام به بیش از ۳۰ عدد برسند. با این حال شما می‌توانید هش‌تگ‌های مورد نظر خود را دنبال کنید؛ اما اپلیکیشن‌ در حال حاضر در زمینه‌ی نمایش مطالب موجود در هش‌تگ مورد نظر شما، مشکلاتی نیز دارد.

با این که اپلیکیشن تیل به تازگی منتشر شده، اما با توجه به جامعه‌ی بزرگ کاربران لاین، افراد بسیاری در آن‌ فعالیت دارند. تیل در حال حاضر برای کاربران iOS و اندروید در آمریکا و کانادا عرضه شده و لاین در حال حاضر برنامه‌ی خود برای عرضه‌ی جهانی آن را اعلام نکرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات