زوم‌اپ: ویرایش تصاویر در ویندوزفون با GooTile Photo

زوم‌اپ: ویرایش تصاویر در ویندوزفون با GooTile Photo

GooTile Photo اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفون است که وظیفه‌ی ویرایش عکس‌های شما را بر عهده دارد. با زوم‌اپ همراه باشید.

اگر سری به اپلیکیشن‌های اجتماعی بزنید حتما با تعداد بسیاری از عکس‌های مختلف مواجه خواهید شد که همگی با هنرها و سلیقه‌های خاصی ویرایش شده‌اند. اگر شما هم علاقه‌مندید که تصاویر خود را به شکل‌های خاص و حرفه‌ای ویرایش کنید نیازی به پیش نیازهای تخصصی نخواهید داشت؛ بلکه می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌های تهیه شده در زمینه‌ی ساخت عکس‌های گرافیکی، تنها با چند لمس، تصاویر خود را توسط افکت‌های مختلفی تزیین کنید. GooTile Photo یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش تصاویر در ویندوزفون است که به کمک آن می‌توانید تصاویر زیبایی را از عکس‌های ساده و شاید تکراری شده‌ی خود به وجود بیاورید.

gootile photo2 dc76c

GooTile Photo علاوه بر اینکه می‌تواند عکس‌های قبلی شما را ویرایش کند، قابلیت اتصال به دوربین دستگاه و ثبت عکس‌های جدید را نیز خواهد داشت که توسط آن می‌توانید عکس‌های خود را بلافاصله بعد از ثبت، توسط ابزارک‌های این اپلیکیشن ویرایش کنید. در این بخش هر دو دوربین جلو و عقب فعال خواهند بود و می‌توانید توسط هر کدام که مایل بودید به ثبت عکس‌های جدید بپردازید. این اپلیکیشن علاوه بر وجود افکت‌های جذاب، امکان کلاژ کردن عکس‌ها را نیز دارد که توسط آن می‌توانید تا ۸ عکس را در کنار هم قرار داده و به یک تصویر واحد تبدیل کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده