زوم‌اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن‌های نصب شده با App Backup and Share

زوم‌اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن‌های نصب شده با App Backup and Share

App Backup and Share اپلیکیشنی برای پشتیبان گیری از اپلیکیشن‌های نصب شده در گوشی و ارسال آن برای افراد دیگر است که به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به فایل نصبی برنامه‌ها و بازی‌های نصب شده در گوشی، آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با زوم اپ همراه باشید.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که قصد ارسال یکی از برنامه‌ها یا بازی‌های موجود در گوشی‌تان را برای شخص دیگری داشته باشید. در این مواقع اگر فایل نصبی اپلیکیشن مورد نظر را در گوشی نداشته باشید راهی برای انتقال برنامه‌ی مورد نظر وجود ندارد چرا که فایل‌های نصبی APK بعد از نصب در گوشی، از حالت تک فایلی خارج و تبدیل به فایل‌های باز و دیتا می‌شوند. در این مواقع تنها راه، کمک گرفتن از یک اپلیکیشن تهیه‌ی فایل پشتیبان است که امکان ساخت مجدد یک فایل APK از برنامه‌ها و بازی‌های نصب شده در گوشی را می‌دهد. App Backup and Share یکی از اپلیکیشن‌های محبوب و کاربردی در این زمینه است که به کمک آن می‌توانید از تمام برنامه‌های نصب شده روی گوشی، فایل Apk تهیه و آن را برای دوستان خود ارسال کنید.

app backup and share2 48bf5

نحوه‌ی کار با App Backup and Share به این صورت است که لیستی از تمام برنامه‌های نصب شده در گوشی از جمله اپلیکیشن‌های سیستمی را به شما نمایش خواهد داد و می‌توانید هر برنامه‌ای را که مایل بودید انتخاب کرده تا به صورت فایل APK به شما تحویل داده شود. سپس می‌توانید آن‌ها را برای دوستان خود ارسال کنید یا حتی برای استفاده‌های بعدی، با کلیک بر روی گزینه‌ی Restore به نصب دوباره‌ی آن‌ها بپردازید. تهیه فایل پشتیبان، بازیابی و حذف برنامه‌ها با یک لمس، مرتب کردن لیست برنامه‌ها براساس اسم، تاریخ نصب و حجم، نمایش فضای خالی و فضای اشغال شده در حافظه‌ از ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن فوق‌العاده هستند. برای دانلود این نرم‌افزار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده