زوم‌اپ: مطالعه کتاب‌های الکترونیک با Universal Book Reader

زوم‌اپ: مطالعه کتاب‌های الکترونیک با Universal Book Reader

Universal Book Reader اپلیکیشنی برای خواندن کتاب‌های الکترونیک در گوشی موبایل است که به کمک آن می‌توانید کتاب‌های خود را در محیطی گرافیکی و چشم نواز مطالعه کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

محبوبیت کتاب‌های الکترونیکی که با فرمت‌هایی همچون PDF یا EPUB منتشر شده اند این روزها به سرعت در حال افزایش است و شیب این سیر صعودی با هرچه بزرگتر شدن و با کیفیت‌تر شدن صفحات نمایش موبایل و تبلت‌ها، سرعت بیشتری نیز به خود گرفته است. در سال‌های اخیر نیز، بسیاری از جزوات درسی که پیش از این تنها به صورت چاپی یا خطی منتشر می‌شدند، به سمت الکترونیکی شدن پیش رفته‌اند و به صورت PDF منتشر می‌شوند. این امر علاوه بر کم کردن فوق‌العاده‌ی هزینه‌های لازم برای چاپ، صحافی و... باعث شده دنیایی از مطالب همیشه و همه‌جا تنها در یک گوشی موبایل همراه شما باشد. Universal Book Reader یکی از اپلیکیشن‌هایی است که به کمک آن می‌توانید این کتاب‌ها را، در محیطی جذاب و چشم نواز مطالعه کنید و در مدیریت و دسترسی به نسخه‌های مختلف کتاب‌ها نیز مراحل ساده‌تری را در پیش داشته باشید.

ub reader 2 79da9

این اپلیکیشن توانایی خواندن کتاب‌هایی با فرمت PDF و EPUB را دارد و علاوه بر بارگذاری کتاب توسط حافظه‌ی موبایل، امکان خرید کتاب از فروشگاه آنلاین آن نیز در نظر گرفته شده است تا بتوانید به آرشیوی عظیم از کتاب‌های نفیس دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن تجربه‌ای شیرین را از مطالعه‌ی کتاب‌های الکترونیک در اختیار شما قرار خواهد داد و امکان جستجوی لغت یا متن داخل کتاب‌ها نیز آن را به یک ابزار تمام عیار تبدیل کرده است. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید