زوم‌اپ: کشف و حذف فایل های تکراری با Search Duplicate File

زوم‌اپ: کشف و حذف فایل های تکراری با Search Duplicate File

Search Duplicate File اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندرویدی است که می‌تواند با آنالیز حافظه‌ی داخلی و خارجی گوشی، فایل‌های تکراری را شناسایی و حذف کند. با زوم‌اپ همراه باشید.

با هرچه بیشتر شدن حجم قابل دسترس در حافظه‌های داخلی یا خارجی موبایل، وسوسه‌ی نگهداری از آهنگ‌ها، ویدئو‌ها یا حتی فایل نصب برنامه‌ها و عدم پاکسازی آن‌ها باعث شده تا در گوشی اکثر افراد، از برخی فایل‌ها بیشتر از یک نسخه وجود داشته باشد. برای مثال فایل نصبی اپلیکیشن اینستاگرام را در پوشه‌ای از SDcard خود دارید و در ماه‌های آینده نیز، برای عوض کردن رام گوشی از برنامه‌های نصب شده پشتیبان می‌گیرید که نتیجه‌ی آن، به وجود آمدن نسخه‌ای دیگر از اینستاگرام است. یا در حالتی دیگر ممکن است عکس یا آهنگی را به دلیل فراموشی یا عدم پیدا کردن آن در گوشی موبایل مجددا دانلود کنید و نسخه‌ای دیگر از یک فایل را در گوشی خود به وجود بیاورید. این فایل‌ها شاید در ابتدا چندان از اهمیت خاصی برخوردار نباشند اما رفته رفته، این فایل‌ها به صورت ناخوداگاه توسط ما به حافظه‌ی گوشی اضافه می‌شوند و بعد از مدتی باعث پر شدن حافظه‌ی خالی در موبایل خواهند شد. Search Duplicate File اپلیکیشنی برای این مشکل است که با آنالیز دقیق خود از مموری گوشی و SDcard تمامی فایل‌های شما را از آهنگ، ویدیو، تصویر، فایل‌های کش یا سیستمی و... مورد بررسی قرار داده و فایل‌های یکسان را به شما نمایش خواهد داد.

search duplicate file2 bdb00

نکته‌ی بسیار جالبی که در Search Duplicate File وجود دارد شناسایی هوشمند فایل‌های یکسان است به طوری که اگر دو فایل یکسان را با دو نام کاملا متفاوت در گوشی داشته باشید، این اپلیکیشن متوجه یکسان بودن این فایل‌ها خواهد شد و آن‌ها را در یک شاخه به شما نمایش می‌دهد. در انتها لیستی را در اختیار خواهید داشت که فایل‌های چندتایی در گوشی همراه را نشان می‌دهد که تعداد همتایان یکسان هر فایل می‌تواند از دو فایل به بالا باشد. با انتخاب گزینه‌ی حذف خودکار، از هر فایل پیدا شده یکی از نسخه‌ها نگهداری، و مابقی حذف خواهند شد. می‌توانید این عمل را به صورت دستی نیز انجام دهید و مشخص کنید که کدام نسخه از فایل‌های تکراری در گوشی باقی بماند. این اپلیکیشن علاوه بر حافظه‌ی داخلی و مموری کارت، از OTG نیز پشتیبانی خواهد کرد و در نتایج به دست آمده نیز می‌توانید با انتخاب فایل‌های قابل نمایش، به لیستی مستقل از عکس ها، آهنگ‌ها و... دسترسی داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید