زوم‌اپ: قفل گذاری اپلیکیشن‌ها با Hexlock

زوم‌اپ: قفل گذاری اپلیکیشن‌ها با Hexlock

Hexlock AppLock Security اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که وظیفه‌ی قفل گذاری روی اپلیکیشن هارا دارد و می‌تواند در تامین امنیت اطلاعات گوشی شما، نقش مهمی را ایفا کند. با زوم‌اپ همراه باشید.

با وجود اطلاعات موجود در گوشی‌های موبایل، که اکثر آن‌ها نیز موارد شخصی به حساب می‌آیند، نیاز به وجود اطمینان خاطر برای حفظ امنیت اطلاعات وجود خواهد داشت که به لطف اپلیکیشن‌های تنظیم رمز‌عبور برای برنامه ها، این نیاز رفع شده است. Hexlock AppLock Security یکی از اپلیکیشن‌هایی است که به طور رایگان منتشر شده و به شما امکان قفل‌گذاری روی اپلیکیشن‌های دلخواه، و حتی عکس‌ها و ویدئوها را خواهد داد و می‌توانید با نصب آن، با خیال آسوده‌تری گوشی خود را در اختیار دوستان یا آشنایان خود قرار دهید. مانند دیگر اپلیکیشن‌های هم سبک، Hexlock AppLock Security نیز از هر دو روش رمزعبور و الگوی لمسی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید بنا بر سلیقه‌ی خود، یکی از روش‌های موجود را برای حالت پیش‌فرض انتخاب کنید. گوشی‌هایی که دارای سنسور اثر انگشت هستند نیز می‌توانید از این حالت برای بازگشایی برنامه‌ها استفاده کنند که البته برای استفاده از این ویژگی، نیازمند اندروید مارشمالو خواهید بود.

hexlock 2 cbccd

Hexlock می‌تواند پایانی بر نگرانی هایتان بابت سرک کشیدن‌های بی اجازه‌ی افراد در گوشی شما باشد. بارها پیش آمده است که به دلایل مختلف گوشی خود را به شخصی سپرده‌ایم و در این حین نیز نگران آن بوده‌ایم که فرد مقابل به گالری عکس یا اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مراجعه کرده و حریم خصوصی را زیر پا بگذارد. Hexlock می‌تواند با قفل گذاری روی اپلیکیشن‌های شما از جمله تلگرام، اینستاگرام، گالری عکس و حتی تنظیمات گوشی شما را از گزند این کنجکاوی‌ها در امان نگه دارد. ضمن آنکه با رمزگذاری روی بخش تنظیمات گوشی می‌توانید از Unistall کردن اپلیکیشن نیز جلوگیری کرد تا تحت هیچ شرایطی، کارکرد اپلیکیشن با مشکل مواجه نشود. با قفل گردن فایل منیجر و گالری عکس خود می‌توانید تصاویر و ویدیوهایتان را نیز به طور ایمن‌تری نگهداری کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید