زوم‌اپ: ثبت و ویرایش عکس‌ها با اپلیکیشن Wondershare PowerCam

زوم‌اپ: ثبت و ویرایش عکس‌ها با اپلیکیشن Wondershare PowerCam

Wondershare PowerCam اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که وظیفه‌ی ثبت و ویرایش عکس‌ها را بر عهده دارد و با ارائه‌ی ابزارهای لازم، اپلیکیشنی کامل در این زمینه به وجود آورده است. با زوم‌اپ همراه باشید.

Wondershare PowerCam قادر است تصاویر شما را با کمک افکت‌های متنوع و متفاوت ویرایش کند. در این برنامه ده‌ها افکت تصویری متفاوت در نظر گرفته شده است که می‌توانید بعد از ثبت عکس یا فراخوانی تصاویر موجود در گالری گوشی، اقدام به اعمال آن‌ها کنید و تنوع خاصی را به عکس‌های خود ببخشید. برای مثال می‌توانید با استفاده از ابزار tilt shift بخش‌های دلخواه از تصاویر خود را به صورت حرفه‌ای و چشم نواز، تار کنید.

PowerCam 2

بخش دیگری که در Wondershare PowerCam ارائه شده، مربوط به ثبت تصاویر توسط دوربین داخلی این برنامه است که خوشبختانه با در نظر گرفتن ابزارهای متنوعی در این بخش، می‌تواند جایگزین مناسبی برای اپلیکیشن پیش فرض دوربین به حساب بیاید. برای مثال می‌توان به امکان ثبت تصاویر 360درجه اشاره کرد که به صورت هوشمند و تنها با چرخاندن گوشی، قادر به ثبت تصاویر پانوراما بوده و نتایج فوق العاده‌ای را نیز به کاربر تحویل خواهد داد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید