زوم‌اپ: روشن ماندن صفحه گوشی در برنامه‌های منتخب با Stay Alive

زوم‌اپ: روشن ماندن صفحه گوشی در برنامه‌های منتخب با Stay Alive

Stay Alive اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی‌های اندرویدی است که توسط آن می‌توانید از خاموش شدن صفحه‌ی گوشی در هنگام مطالعه یا... جلوگیری کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که هنگام مطالعه کردن مطالب یک وب سایت، یا پیام‌های طولانی دوستان خود، با تاریک شدن‌های مکرر صفحه نمایش مواجه شوید. این امر بر اساس تایمر مشخص شده که به طور پیش فرض روی ۳۰ ثانیه قرار گرفته صورت می‌گیرد؛ به طوری که اگر هنگام خواندن یک متن یا تماشای یک عکس به مدت ۳۰ ثانیه هیچ لمسی در صفحه صورت نگیرد، گوشی موبایل ابتدا برای چند ثانیه صفحه‌ها را تاریک، و سپس به طور کامل خاموش می‌کند تا از مصرف باتری در زمان‌هایی که گوشی را به طور روشن در مکانی رها می‌کنیم جلوگیری شود. خوشبختانه اکثر گوشی‌های جدید در حال مجهز شدن به سنسورهای مخصوصی هستند که با فعال بودن آن ها، در پایان هر ۳۰ ثانیه، قبل از تاریک شدن صفحه ابتدا برای لحظاتی این سنسور فعال می‌شود و اگر صورت یا چشم‌ها را در جلوی گوشی تشخیص دهد مانع از تاریک یا خاموش شدن نمایشگر خواهد شد. اگر گوشی شما به این سنسورها مجهز نیست می‌توانید به جای لمس‌های مکرر برای جلوگیری از خاموش شدن صفحه، یا حتی افزایش تایمر روشن ماندن نمایشگر از اپلیکیشن‌هایی که برای حل این مشکل ساخته شده‌اند استفاده کنید.

stay alive2


Stay Alive اپلیکیشنی بسیار کاربردی است که با نصب و اجرای آن به لیستی کامل از اپلیکیشن‌های نصب شده در گوشی دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با انتخاب هر کدام از اپلیکیشن‌های موجود، آن را به لیست سفید این برنامه اضافه کنید تا زمانی که مشغول استفاده از برنامه‌های مذکور بودید، این اپلیکیشن از خاموش شدن صفحه‌ی نمایشگر جلوگیری کند. برای مثال می‌توانید با فعال کردن اپلیکیشن‌هایی نظیر مرورگر، اینستاگرام و اپلیکیشن‌های پیام رسان، دیگر هرگز با خاموش شدن صفحه در حین مطالعه و مرور مطالب این اپلیکیشن‌ها مواجه نشوید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده