زوم‌اپ: مدیریت فایل ها در ویندوزفون با اپلیکیشن محبوب Metro File Manager

زوم‌اپ: مدیریت فایل ها در ویندوزفون با اپلیکیشن محبوب Metro File Manager

Metro File Manager یکی از بهترین و زیباترین اپلیکیشن‌های مدیریت فایل در ویندوزفون به حساب می آید که با ارائه‌ی امکاناتی بسیار کامل در کنار ظاهر مدرن خود، یک انتخاب عالی را برای کاربران به وجود آورده است. با زوم‌‌اپ همراه باشید.

Metro File Manager را می توان به جرات یکی از قوی ترین فایل منیجرهای ویندوزفون دانست که امکان مدیریت فایل‌ها را در محیطی زیبا و ساده برای کاربران محیا کرده است. این اپلیکیشن که از دو پوسته‌ی روشن و تاریک برخوردار است، با اولین ورود شما به اپلیکیشن، لیستی از حافظه‌های موجود در گوشی به نمایش در خواهد آمد که می توانید با ورود به هرکدام، به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید. امکان قرار دادن رمز عبور برای ورود به اپلیکیشن نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این فایل منیجر به حساب می آید که می تواند امنیت نسبی فایل هایتان را برای شما تضمین کند.

Metro File Manager2

این اپلیکیشن از پلیر داخلی برای نمایش عکس‌ها و فایل‌های مدیا نیز برخوردار است که می تواند بدون خروج از اپلیکیشن، اقدام به پخش فایل‌های شما کند. نکته‌ی مثبت این بخش از برنامه، فعال ماندن آن در صورت خروج از برنامه است که به کمک آن می توانید حتی با خروج از فایل منیجر خود، همچنان به موسیقی یا ویدئوی در حال پخش گوش کنید. در کنار تمام موارد ذکر شده، Metro File Manager قابلیت کار با فایل‌های فشرده را نیز دارد و علاوه بر امکان Extract کردن فایل‌های فشرده، قادر به ساخت آن‌ها از فایل‌های معمولی نیز خواهد بود. ویژگی‌های بی نظیر این فایل منیجر را با اشاره به قابلیت فوق العاده‌ی Personal پایان خواهیم داد. Personal بخشی از حافظه‌ی گوشی را به خود اختصاص می دهد و شما می توانید با انتقال فایل‌های شخصی خود به آن، از دسترسی دیگر برنامه‌ها مانند گالری به آن‌ها جلوگیری کنید. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید