زوم‌اپ: ساخت تصاویر GIF با اپلیکیشن Moquu

زوم‌اپ: ساخت تصاویر GIF با اپلیکیشن Moquu

Moquu اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که در زمینه‌ی ساخت تصاویر Gif فعالیت دارد و می تواند عکس‌های ساده‌ی شما را به تصاویر متحرک Gif تبدیل کند. با زوم‌‌اپ همراه باشید.

مقاله‌های مرتبط:

فرمت Gif یکی از جذاب ترین و البته کارآمد ترین فرمت‌های تصویری در دنیای صفر و یک است که آنطور که باید مورد تقدیر و توجه قرار نگرفته؛ با این حال، در بسیاری از مواقع می تواند بسیار کاربردی باشد. زمانی که هنوز فلش در وب سایت‌ها ریشه نکرده بود، فرمت Gif محبوب ترین راه استفاده از تصاویر متحرک در وب سایت‌ها بود که البته به دلیل کم بودن حجم آن نسبت به فلش، و همچنین عدم نیاز به پلاگین خاصی برای نمایش، هم اکنون نیز رقیب سرسختی برای فلش‌ها به حساب می آید و اگر سری به وب سایت‌ها بزنید، حتما با تصاویر تبلیغاتی و چشمک زن Gif رو به رو خواهید شد. Moquu اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که امکان ساخت تصاویر متحرک Gif را از تصاویر ساده مانند JPG به شما خواهد داد.

Moquu 2

کارکرد Moquu بسیار ساده بوده و تنها کافیست تا با استفاده از گزینه‌های تعبیه شده، عکس‌های خود را از داخل گالری گوشی فراخوانی کنید تا این برنامه، با قرار دادن آن‌ها در کنار هم، یک تصویر متحرک برای شما تهیه کند. امکان وارد کردن عکس‌ها به صورت مستقیم از طریق دوربین داخلی Moquu نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است. بعد از انتخاب مجموعه عکس‌های خود با کلیک روی گزینه‌ی Ready، به بخش تنظیمات مربوط به فریم‌ها منتقل خواهید شد که می‌توانید مشخص کنید هر فریم (عکس) چند ثانیه نمایش داده شود. با کمی حوصله و ذوق هنری، می‌توانید تصاویر بسیار جالب و متنوعی را در این بخش خلق کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از اپ استور اپل
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید