زوم اپ: اپلیکیشن محبوب و رایگان Adobe Photoshop Fix برای iOS

دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
مطالعه 2 دقیقه
Adobe Photoshop Fix جدیدترین اپلیکیشن ادوبی برای گوشی‌های موبایل است که به طور کاملا رایگان، منتخبی از بهترین و پراستفاده ترین ابزارک‌های فتوشاپ را در اختیار شما قرار می‌هد. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

فتوشاپ یکی از برترین نرم افزارهای تاریخ است. نرم افزاری که بسیاری از طرح‌ها، کارهای گرافیکی و جلوه‌های ویژه را مدیون آن هستیم و شاید بدون وجود آن، مبحث گرافیک در دنیای امروز، تا این حد پیشرفته نبود. اگر شما هم از افرادی باشید که به طور حرفه‌ای با این نرم افزار کار کرده‌اند یا اگر حتی یک بار کار با ابزارهای آن را تجربه کرده باشید حتما بر این عقیده خواهید بود که جای چنین برنامه‌ی قدرتمندی، در گوشی‌های موبایل بسیار خالی است. پیش از این ادوبی با انتشار اپلیکیشن‌های همچون Adobe Photoshop Express سعی در ارائه‌ی این پکیج محبوب خود در گوشی‌های موبایل داشت که به دلیل پولی بودن بخش‌های زیادی از آن، و همچنین عدم تعبیه‌ی امکانات اصلی به طور بهینه، نتوانست آنطور که باید مورد توجه کاربران قرار بگیرد.

Adobe Photoshop Fix2

از این رو ادوبی هم اکنون در حرکتی بسیار شایسته اپلیکیشن جدید و نهایی خود را با نام Adobe Photoshop Fix و به طور کاملا رایگان و بدون پرداخت درون برنامه ای، در اختیار کاربران گذاشته است. این اپلیکیشن نسبت به نسخه‌های پیشین همچون Express از پیشرفت بسیار چشمگیری برخوردار است. علاوه بر آنکه تمام ابزارک‌های اصلی و محبوب فتوشاپ در آن وجود دارد، تمام آن‌ها نیز به بهترین شکل برای استفاده‌های لمسی بهینه شده‌اند که همین موضوع باعث می‌شود تا با یک اپلیکیشن قدرتمند و کاربرپسند مواجه باشیم. دارا بودن رابط کاربری فوق العاده و روان، وجود ابزارک‌های حرفه ای برای ویرایش عکس‌ها و تصاویر، امکان ذخیره‌ی فایل‌ها با پسوند‌های مختلف و همچنین ذخیره‌ی مستقیم پروژه‌ها و تصاویر خروجی در iCloud تنها بخشی از ویژگی‌های این اپلیکیشن محبوب به حساب می‌آیند. این اپلیکیشن در حال حاضر برای آی او اس منتشر شده است و در آینده ای نزدیک نیز برای دیگر پلتفرم‌ها آماده خواهد شد. برای دانلود نسخه‌ی آی او اس Adobe Photoshop Fix از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات