زوم اپ: مرورگر کاربردی و محبوب Surfy Browser برای ویندوزفون

زوم اپ: مرورگر کاربردی و محبوب Surfy Browser برای ویندوزفون

Surfy Browser مرورگری محبوب برای گوشی‌های ویندوزفون است که با ارائه‌ی امکاناتی کامل و حرفه‌ای، یکی از بهترین انتخاب‌ها در ویندوزفون به حساب می آید. با زوم‌اپ همراه باشید.

همانطور که در ویندوز رقابت اصلی بین چند مرورگر خاص مانند کروم، فایرفاکس و... است، در ویندوزفون نیز با وجود مرورگر‌های مختلف، چند اپلیکیشن در صدر محبوب‌ترین‌ها قرار گرفته‌اند که Surfy Browser اگر محبوب‌ترین آنها نباشد، بدون شک در زمره‌ی سه مرورگر برتر این پلتفرم تا به امروز قرار گرفته است. این مرورگر که در ابتدا به صورت درون پرداخت منتشر شده بود چندی پیش با دریافت یک بروزرسانی، حالت پولی آن حذف و به یک اپلیکیشن کاملا رایگان تبدیل شد. در صورتی که به امنیت اطلاعات ذخیره‌شده‌ی خود در مرورگرها اهمیت می دهید نیز می توانید توسط ابزارک داخلی Surfy Browser، برای ورود به اپلیکیشن یک رمز عبور تعیین کنید.

Surfy Browser2

از امکانات جالبی که در این مرورگر برای شما در نظر گرفته شده است می توان به قابلیت دانلود ویدئو از یوتیوب اشاره کرد که با توجه به آنکه اکثر مرورگرهای دیگر به تنهایی قادر به چنین عملی نیستند، Surfy Browser یک سر و گردن از آن‌ها بالاتر به حساب می آید. همچنین افرادی که سرعت عمل در وب گردی برایشان حائز اهمیت است می توانند در هنگام مرور وب، تنها با تکان دادن گوشی اقدام به Refresh کردن یا همان بارگذاری مجدد سایت‌ها بپردازند که در نوع خود خلاقیتی جالب به حساب می آید. در صورتی که علاقه‌مند به دانلود این مرورگر کاربردی و البته رایگان شده‌اید، می توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید