زوم‌اپ: تبدیل چند گوشی مختلف به یک اسپیکر با اپلیکیشن Chorus

جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۴
مطالعه 2 دقیقه
Chorus اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های موبایل است که به کمک آن می‌توانید از گوشی دوستان خود به عنوان اسپیکرهای جانبی استفاده کرده و آهنگ مورد علاقه‌ی خود را با صدایی چندین برابر بشنوید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

گوش دادن به موسیقی در زمان‌های تنهایی معمولا توسط هندزفری یا هدفون‌ها انجام می‌گیرد؛ اما این امر هنگام قرار گرفتن در یک جمع معمولا به این صورت خواهد بود که یکی از افراد آهنگی را در گوشی خود پلی کرده و با بردن صدا به نهایت میزان ممکن، همگی از آهنگ در حال پخش استفاده خواهند کرد که البته اگر شما هم حتی یک بار به تجربه‌ی چنین امری پرداخته باشید معتقد خواهید بود که مشکل همیشگی این روش، کم بودن صدای گوشی است. Chorus اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که با ایده‌ای جالب، یک بار برای همیشه به این مشکل پایان داده است و به کمک آن می‌توانید به تعداد گوشی‌های موجود در یک جمع، بلندگو برای پخش موسیقی داشته باشید.

Chorus2

این اپلیکیشن به اتصال دادن گوشی‌های مختلف توسط WiFi به یکدیگر، آهنگ پخش شده در گوشی میزبان را، با گوشی‌های متصل شده همگام‌سازی می‌کند و بدون آنکه نیاز به وجود آهنگ مورد نظر در گوشی‌های دیگر باشد، به طور همزمان آهنگ را از دیگر گوشی‌ها نیز پخش خواهد کرد و طبیعتا گوش دادن به یک موسیقی به طور همزمان از چند گوشی مختلف، علاوه بر آنکه صدای خروجی را چندین برابر تقویت خواهد کرد، حالت سه بعدی و استریو نیز به موسیقی در حال پخش خواهد بخشید. اپلیکیشن Chorus نیاز به اتصال اینترنتی یا وجود اپلیکیشن جانبی ندارد و می‌توانید در هر مکان و زمانی، به طور مستقل توسط آن به پخش موسیقی‌های موجود در تلفن خود بپردازید.

توجه: دارندگان گوشی‌های آیفون (همچنین اندروید) می‌توانند از اپلیکیشن AmpME نیز استفاده کنند که البته برای کارکرد نیازمند وجود اپلیکیشن Soundcloud و ارتباط اینترنتی خواهد بود.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات