زوم‌اپ: مسدودسازی تبلیغات در مرورگر سافاری با Admop

زوم‌اپ: مسدودسازی تبلیغات در مرورگر سافاری با Admop

AdMop یک افزونه‌ی جانبی برای مرورگر سافاری در آی او اس است که به کمک آن می‌توانید لذت یک وبگردی بدون تبلیغات اضافی را تجربه کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

یکی از ارکان جدانشدنی از وب سایت ها، به خصوص سایت‌های پربازدید بخش تبلیغات آن‌ها است که این امر شاید در کامپیوترها چندان آزاردهنده نباشد اما کافیست تا یک بار با مرورگر موبایل به این سایت‌ها مراجعه کنید تا با بنرها و عکس‌های تبلیغاتی بزرگی مواجه شوید که اغلب در کارکرد شما تاثیر منفی خواهند گذاشت و بارها به اشتباه، با لمس آن‌ها به صفحات دیگری منتقل می‌شوید که همگی در کنار هم، تجربه‌ی وب گردی را برای شما کمی آزاردهنده می‌کنند. AdMop افزونه ای برای مرورگر سافاری است که با نصب آن، می‌توانید از دست این تبلیغات رهایی یابید و لذت وبگردی را، بدون حضور تبلیغات مزاحم تجربه کنید.

AdMop2

به گفته‌ی سازنده‌ی این افزونه، AdMop از ۲۰۰۰ متد مختلف برای جلوگیری از نمایش تبلیغات استفاده می‌کند که خود شما نیز می‌توانید با گزارش وب سایت‌های مختلف به این برنامه، آن‌ها را نیز در لیست سیاه AdMop قرار داده و از شر تبلیغات موجود در آن‌ها رهایی یابید. همچنین اگر AdMop تبلیغات یک وب سایت خاص را به طور کامل حذف نکرده بود می‌توانید با ریپورت کردن وب سایت، تبلیغات باقی مانده را نیز از بین برده و یک وب سایت خالص را بدون المان‌های اضافه مشاهده کنید. برای دانلود این برنامه، که با قیمت ۱.۹۹ دلار منتشر شده است می‌توانید به صفحه‌ی برنامه در اپ استور مراجعه کنید.

دانلود از اپ استور اپل
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده