چگونه با استفاده از کامپیوتر، پیامک و تماس های دریافتی خود را در موبایل مشاهده کنیم؟

یک‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۰
مطالعه 3 دقیقه
حتما برای شما هم پیش آمده که تلفن همراه خود را در خانه یا محل کار خود جا گذاشته باشید. در این صورت اگر از تلفن هوشمند اندرویدی استفاده می‌کنید، می‌توانید با استفاده از سایت MightyText به دستگاه موبایل خود متصل شده و از طریق آن پیامک بفرسید. ضمنا اگر تماسی هم با شما گرفته شد، حتما مطلع خواهید شد. اما روش استفاده از این سایت چگونه است؟

نرم‌افزار MightyText مانند نرم‌افزار iMessage کار می‌کند، با این تفاوت که برای اندروید ساخته شده است.

شما می‌توانید با کمک این برنامه، از کامپیوتر یا تبلت خود SMS ارسال کنید و از تماس‌های دریافتی خود نیز مطلع شوید. به این ترتیب حتی اگر گوشی خود را در منزل یا محل کارتان نیز جا بگذارید، دیگر نگران پیغام و تماس‌های دریافتی نخواهید بود.

توجه: برای استفاده از این برنامه نیاز به یک اکانت گوگل خواهید داشت.

قدم اول

ابتدا برنامه MightyText را از سایت 1Mobile یا بازار، بر روی تلفن هوشمند اندرویدی خود نصب کنید. سپس آن را باز کرده و اکانت گوگل خود را در آن وارد نموده و سپس دکمه Complete Setup را انتخاب کنید. در صفحه بعد، باید اختیاراتی به این برنامه بدهید.

قدم دوم

اکنون باید انتخاب کنید که چگونه از MightyText بر روی کامپیوتر یا تبلت خود استفاده کنید ، اگر به کار کردن با افزونه‌ها عادت دارید، می‌توانید افزونه MightyText را بر روی مرورگر کروم یا فایرفاکس خود نصب کنید.

اما اگر تمایلی به استفاده از افزونه‌ها ندارید، باید از نرم‌افزار مبتنی بر وب MightyText استفاده کنید. اگر از مک استفاده می‌کنید، باید نرم‌افزار Growl Notifications را روی سیستم تان نصب کنید.

قدم سوم

اکنون می‌توانید به راحتی از کامپیوتر یا تلفن خود، پیامک ها را به شماره خود ارسال و دریافت کنید.

اگر سری به Setting برنامه مبتنی بر وب MightyText بزنید، ویژگی‌های جذابی را مشاهده می‌کنید. از این دست می‌توان به قابلیت ارسال MMS و یا چگونگی نمایش اعلامیه هنگام دریافت SMS و تماس بر روی صفحه اشاره کرد.

اگر شما هم از تایپ کردن SMS های زیاد با تلفن همراه خود به تنگ آمده‌اید، بد نیست این برنامه را روی کامپیوتر خود نصب کرده و به راحتی پیغام خود را در این برنامه تایپ کرده و یا از سایر سایت‌ها کپی کنید.

مطالب مشابه

نظرات