زوم‌اپ: مدیریت رمزهای عبور با اپلیکیشن PasswordSafe در ویندوزفون

زوم‌اپ: مدیریت رمزهای عبور با اپلیکیشن PasswordSafe در ویندوزفون

PasswordSafe اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفون است که می توانید تمام رمز‌های عبور خود را در آن ذخیره کرده و از فراموش شدن آن‌ها جلوگیری کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

در سال‌های اخیر سرویس‌های الکترونیکی و کامپیوتری به قدری پیشرفت کرده‌اند که اکثر کاربران حداقل از ده‌ها ایمیل، یوزر، آیدی و شناسه‌ی مختلف در دنیای اینترنت بهره‌مند هستند. هرچه تعداد این اکانت‌ها بیشتر شود، به خاطر سپردن رمز عبور آن‌ها نیز دشوارتر خواهد شد مگر آنکه از یک پسورد یکسان برای تمامی اکانت‌ها استفاده کنید که با اینکار، با وجود آنکه خود را از معرض فراموشی رمزها نجات داده‌اید، در عین حال درصد نفوذ به اکانت‌های خود را نیز کاهش می‌دهید. در این بین راه‌های مختلفی برای جلوگیری از این موضوع ابداع شده است که یکی از آسان‌ترین و ساده‌ترین روش‌های ممکن، استفاده از اپلیکیشن‌های مدیریت رمز عبور است. PasswordSafe یکی از این برنامه‌های کاربردی ویندوزفون است که با ارائه‌ی یک صندوقچه‌ی امن، شما را قادر می‌سازد تا با ذخیره‌ی آیدی‌ها و رمز مربوط به هرکدام، برای همیشه از گزند فراموشی رمزهای عبور دور بمانید. در انتها با تنظیم یک رمزعبور برای ورود به این اپلیکیشن، می‌توانید تنها با به خاطر داشتن همین یک رمزعبور، به تمام اطلاعات کاربری خود دسترسی داشته باشید.

passa2

در اولین ورود شما به PasswordSafe، یک سوال امنیتی از شما پرسیده خواهد شد تا در مواقعی که به هر دلیل رمزعبور اصلی این برنامه را فراموش کردید، توسط جواب دادن به این سوالات آن را بازیابی کنید که این امر باعث آن خواهد شد که امکان از یاد بردن رمزهای عبورتان، بیش از پیش به صفر نزدیک شود. پس پیشنهاد می کنیم این بخش را با دقت هرچه تمام تر جواب دهید تا در هر زمان، قادر به یادآوری پاسخ آن باشید. امکان Import/Export کردن رمزهای ذخیره شده به وان درایو نیز یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه به حساب می‌آید. برای دانلود این برنامه که به صورت رایگان منتشر شده است، می توانید از طریق لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده