مایکروسافت پی؛ راه امنی برای پرداخت‌ اینترنتی

مایکروسافت پی؛ راه امنی برای پرداخت‌ اینترنتی

مایکروسافت به‌تازگی از اپلیکیشن پرداخت اینترنتی جدید خود با نام مایکروسافت پِی رونمایی کرد. هدف مایکروسافت از این امر صرفه‌جویی در وقت و هزینه کاربران است.

مایکروسافت به‌تازگی از اپلیکیشن جدیدی تحت عنوان مایکروسافت پی (Microsoft Pay) رونمایی کرد. این اپلیکیشن راهی سریع و بسیار امن برای انجام پرداخت‌های اینترنتی است. مایکروسافت اپلیکیشن نامبرده را به‌تازگی در فروشگاه نرم‌افزاری خود قرار داده است. هدف اصلی ردموندی‌ها از توسعه مایکروسافت پی، صرفه‌جویی در وقت و هزینه در تعطیلات کریسمس عنوان شد‌ه است.

به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد اپلیکیشن جدید خود را جایگزین مایکروسافت والت و API مربوطه را به مرورگر اج اضافه کند. این موضوع سبب می‌شود هنگام انتخاب یک آیتم از سایت فروشگاه، صورت‌حساب با تمامی جزئیات در اپلیکیشن مورد بحث ظاهر شود و همه چیز برای پرداخت توسط کاربر آماده باشد.

اپلیکیشن مایکروسافت پی

گفتنی است مایکروسافت از سال گذشته در حال آزمایش و بررسی این ویژگی برای اعمال آن در اپلیکیشن‌های یونیورسال موجود در مایکروسافت استور است. به نظر می‌رسد این ویژگی برای رایانه‌های شخصی و گوشی‌های برخوردار از ویندوز 10 نسخه‌ی 16299 به بعد قابل دسترسی است. شایان ذکر است سیستم پرداخت اینترنتی جدید مایکروسافت از استاندارد کنسرسیوم جهانی وب (W3C) پشتیبانی می‌کند که سبب می شود فروشگاه‌های اینترنتی بدون نیاز به فن‌آوری خاصی از این سیستم بهره‌مند شوند.

اپلیکیشن مایکروسافت پی اکنون در حالت آزمایشی است و به دلیل عدم برخورداری از رابط‌ کاربری، قابلیت نصب یا مشاهده ندارد. 

نظر شما در مورد سیستم پرداخت جدید مایکروسافت چیست؟ آیا این سیستم قادر است روند پرداخت‌های اینترنتی را سرعت ببخشد؟

منبع mspoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید