اپلیکیشن خرید آنلاین آدیداس با هوش مصنوعی منتشر شد

اپلیکیشن خرید آنلاین آدیداس با هوش مصنوعی منتشر شد

آدیداس برای تسهیل فرآیند خرید آنلاین محصولات خود از طریق گوشی، اپلیکیشنی با پشتیبانی از هوش مصنوعی ارائه کرد.

سالیان درازی است که آدیداس امکان خرید آنلاین را فراهم کرده است؛ اما تاکنون برای خرید آنلاین از آدیداس باید از مرورگر استفاده می‌شد. بنابراین، هرچند هنگام استفاده از لپ‌تاپ یا رایانه‌ی شخصی مشکلی پیش نمی‌آمد؛ اما روند خرید با گوشی هوشمند کمی سخت بود.

اما این غول دنیای کالای ورزشی، سرانجام اپلیکیشن خرید خود را برای دستگاه‌های اندروید و iOS آماده کرده است.

این اپلیکیشن همه‌ی محصولات آدیداس از جدیدترین کتانی‌ها تا لوازم و پوشاک ورزشی را در بر می‌گیرد.

همچنین، آدیداس در تلاش برای ارائه‌ی تجربه‌ی خریدی بهتر در اپلیکیشن، پیشنهاد خرید هوشمند را به آن اضافه کرده است. پیشنهاد‌ خریدی که توسط این برنامه به شما ارائه می‌شود بر اساس ورزشی که انجام می‌دهید و تجهیزات مورد نیازتان خواهد بود. از آنجایی که برنامه‌ی مورد بحث از فناوری هوش مصنوعی استفاده می‌کند، این پیشنهادها در طول زمان بهبود می‌یابند و با نیازها و سلایق شما سازگارتر می‌شوند.

در حال حاضر، فقط می‌توانید در آمریکا و انگلیس از این اپلیکیشن استفاده کنید؛ این یعنی بعد از نصب برنامه و در اولین اجرا باید یکی از این دو کشور را انتخاب کنید.

سپس، می‌توانید در صفحه‌ی اول به پایین صفحه حرکت کنید و تجهیزات ورزشی محبوب را ببینید یا روی دکمه‌ی کتانی بزنید و خرید خود را آغاز کنید. همچنین، دسته‌بندی‌هایی از قبیل مردانه، زنانه، بچه‌گانه به اضافه‌ی دسته‌هایی شامل کتانی‌ها، پوشاک و لوازم جانبی وجود دارد.

بر اساس گزارش آدیداس، می‌توانید از طریق اپل‌پی یا هر روش دیگری که می‌پسندید پرداخت را انجام دهید و مرسوله را از طریق شرکت رهگیری کنید.

آدیداس به‌طرز هوشمندانه‌ای اخبار ورزشی و اخبار مربوط به ورزشکاران محبوب را نیز در این برنامه‌ گنجانده است تا دلایل کافی برای اجرای روزانه‌ی آن داشته باشید. همچنین اطلاعات لحظه‌ای در خصوص ارائه‌ی تجهیزات ورزشی آدیداس از طریق این اپلیکیشن به همراه لینک خرید در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

یک گزینه‌ی جالب موجود در این اپلیکیشن، «Share how you wear it» (ببینم تو چطور می‌پوشی) است که به واسطه‌ی آن می‌توانید تصویر خود در حال استفاده از یکی از محصولات آدیداس را به اشتراک بگذارید و همچنین عکس‌های دیگران را ببینید و با طرز استفاده‌ی سایرین از لباس یا تجهیزات آدیداس آشنا شوید.

در پایان، اگر هرگونه مشکلی در استفاده از اپلیکیشن داشته باشید، کارشناسان آدیداس به‌صورت شبانه‌روزی و هفت‌ روز هفته در دسترس خواهند بود و از طریق چت آنلاین شما را یاری خواهند کرد.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید