زوم‌اپ: محو کردن بخش های دلخواه از عکس با اپلیکیشن Blur Image

جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
مطالعه 2 دقیقه
Blur Image اپلیکیشنی در زمینه‌ی ویرایش عکس‌های شخصی است که به کمک آن می‌توانید بخشی از تصویر را که علاقه‌ای به اشتراک آن ندارید، محو کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

بارها پیش آمده است که قصد اشتراک عکسی دسته جمعی را در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی داشته‌ایم اما به دلیل حضور افرادی در عکس، که تمایلی به اشتراک عکس هایشان ندارند از این امر منصرف شده‌ایم یا نهایتا بخش مربوط به خود را Crop کرده و سپس آن را منتشر کرده‌ایم که مطمئنا در این حالت، زیبایی اولیه‌ی عکس از بین خواهد رفت. به همین دلیل توسعه‌دهندگان سراغ اپلیکیشن‌هایی برای حل این مشکل رفتند و هرکدام به نحوی، سعی بر ارائه‌ی ابزاری برای پوشاندن بخش‌های ناخواسته داشتند که در این بین، اپلیکیشن Blur Image با روشی حرفه‌ای، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

blurim2

این اپلیکیشن برخلاف همتایان خود که معمولا به شطرنجی یا رنگی کردن بخش‌های ناخواسته می‌پرداختند، از ابزار Blur استفاده خواهد کرد و بخش‌های انتخابی توسط شما را، به شکل کامل حرفه‌ای تار می‌کند به‌طوری‌که علاوه بر حفظ کلیت عکس، مانع دیده شدن افراد مدنظر خواهد شد. همان‌طور که در تصویر بالا نیز مقایسه می‌کنید کارکرد Blur Image کاملا تمیز و بی نقص انجام شده است و عکس‌های خصوصی را به شکلی آسان و البته سریع، قابل اشتراک‌گذاری خواهد کرد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را ازطریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات