زوم‌اپ: تزئین عکس ها با روشی متفاوت در اپلیکیشن One Pic

زوم‌اپ: تزئین عکس ها با روشی متفاوت در اپلیکیشن One Pic

One Pic No Crop Photo اپلیکیشنی برای ویرایش عکس‌های شما است که این بار، بدون تکیه بر فیلترهای ساده و تکراری، با ارائه‌ی روشی متفاوت، عکس‌ها را تزئین می‌کند. با زوم‌اپ همراه باشید.

تاکنون اپلیکیشن‌های ویرایش تصاویر مختلفی را برای شما معرفی کرده ایم که همگی، بر پایه‌ی استفاده از فیلترهای رنگی و اضافه کردن استیکر یا متن بنا شده بودند. اما One Pic اپلیکیشنی متفاوت در این زمینه بوده که به جای ارائه‌ی مجموعه‌ای از افکت‌های تکراری و شبیه به دیگر اپلیکیشن‌ها، صحنه‌های هنری زیبایی را دراختیار شما قرارخواهد داد و شما تنها با یک کلیک، قادر خواهید بود تا عکس خود را به سوژه‌ی نمونه‌های قابل مشاهده تبدیل کنید.

onepi2

در همان استفاده‌ی اول از One Pic متوجه این نکته خواهید شد که سازندگان این برنامه، علاقه‌ی بسیاری به افکت‌های هنری و گاها سینمایی داشته اند به طوری که اکثر تصاویر موجود، بسیار چشم نواز و حرفه‌ای طراحی شده اند. در عکس بالا می‌توانید نموئه‌ای از عکس‌های تهیه شده توسط این اپلیکیشن را مشاهده کنید که چگونه تصاویری ساده را با چند کلیک به عکس‌های زیباتری تبدیل خواهد کرد. اگر به نحوه‌ی کارکرد این اپلیکیشن علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به دانلود آن بپردازید:

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده