زوم‌اپ: افزایش سرعت اندروید با اپلیکیشن Fast Reboot

زوم‌اپ: افزایش سرعت اندروید با اپلیکیشن Fast Reboot

Fast Reboot اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به نوعی عملیات ریبوت شدن گوشی را بدون خاموش کردن آن شبیه سازی می کند و باعث روان تر شدن رابط کاربری گوشی خواهد شد. با زوم‌اپ همراه باشید.

یکی از مواردی که کاربران گوشی‌های متوسط و ضعیف اندرویدی همیشه با آن دست و پنچه نرم می کنند کند شدن دستگاه بعد از مدتی استفاده از آن است. در این مواقع معمولا ریست فکتوری تنها چاره‌ی این افراد است که البته با توجه به آن که تمام اطلاعات موجود بر روی گوشی را از بین می برد و کاربر را مجبور به انجام عملیات وقت گیر پشتیبان گیری خواهد کرد، راه چندان محبوبی به حساب نمی آید. ازین رو معمولا کاربران به محض مواجه شدن با کندی‌ها و هنگ کردن‌های پی در پی دستگاه خود، به ریبوت کردن دستگاه بسنده می کنند که تاثیری قابل قبول، اما موقتی دارد.

Fast Reboot2

Fast Reboot اپلیکیشنی در زمینه‌ی راه اندازی مجدد اندروید و تمام اپلیکیشن‌های آن است که البته این امر را با یک فرق بزرگ انجام می دهد که این تفاوت، عدم نیاز به خاموش شدن گوشی خواهد بود. درواقع این برنامه، که به صورت یک ویجت در اختیار شما قرار خواهد گرفت، به محض کلیک روی ویجت مربوطه، تمام بخش‌های گوشی را خواهد بست و از نو آن‌ها را فراخوانی می کند. بدیهی است که هسته‌ی اصلی اندروید در این بین دست نخورده باقی خواهد ماند اما یک بار تجربه‌ی آن کافیست تا متوجه شوید حتی بستن بخشی از فعالیت‌های اصلی اندروید و تمام اپلیکیشن‌های در حال اجرا، تا چه حد می تواند در سرعت دستگاه شما تاثیر بگذارد. اگر مشتاق به تجربه‌ی این اپلیکیشن شده اید، برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده