زوم‌اپ: iTehran اولین اپلیکیشن یونیورسال ایرانی

زوم‌اپ: iTehran  اولین اپلیکیشن یونیورسال ایرانی

iTehran اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفون است که توسط یک گروه برنامه‌نویس ایرانی ساخته شده و در زمینه‌ی ارائه‌ی نقشه‌ی مترو، اتوبوس‌ها و .. فعالیت دارد. ضمن آن که iTehran اولین اپلیکیشن یونیورسال ویندوز 10 نیز به حساب می آید. با زوم‌اپ همراه باشید.

از روزی که مایکروسافت با معرفی ویندوز 10 و به خصوص مبحث برنامه‌های یونیورسال، به یکی از جذاب‌ترین خبرهای روز تبدیل شد، زمان زیادی نمی گذرد. حال که نسخه‌ی رسمی ویندوز 10 منتشر شده است، کم کم باید منتظر انتشار ویندوز10موبایل و اپلیکیشن‌های یونیورسال باشیم که مطمئنا یکی از جذاب ترین ویژگی‌های نسخه‌ی دهم ویندوز به حساب می آید. اما شاید برایتان جالب باشد که یک تیم برنامه‌نویس ایرانی با نام "پروژه های ذهن" یک اپلیکیشن یونیورسال را طراحی کرده است که می توان آن را اولین نرم‌افزار فارسی یونیورسال دانست که هم روی ویندوز10 و هم روی ویندوز10موبایل قابل نصب خواهد بود. این اپلیکیشن که iTehran نام دارد نقشه ای کامل از خطوط حمل‌و‌نقل شهر تهران از جمله مترو و اتوبوس‌رانی را در اختیار شما قرار خواهد داد که می توانید نحوه‌ی اجرای آن در کامپیوتر و موبایل را در عکس‌های زیر مشاهده کنید.

iteh2

پشتیبانی کامل از مسیر اتوبوس‌های BRT نیز ویژگی دیگری است که در iTehran در نظر گرفته شده است که در کنار مترو و اتوبوس‌رانی، سه سیستم حمل‌و‌نقل مهم شهری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و با استفاده از نقشه‌های باکیفیت، استقاده از iTehran را نیز لذت‌بخش‌تر کرده است. نقشه‌ی تمامی خطوط با کیفیت بالا، نمایش جزئیات تمامی مسیرها، پوشش کامل سه سیستم حمل‌و‌‌نقل شهری تهران بزرگ، قسمت علاقه‌مندی‌ها و امکان جستجو از دیگر امکانات این برنامه به حساب می آیند. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده