زوم‌اپ: میلیون‌ها گزینه ویرایش تصویر در اینستاگرام با اپلیکیشن Infltr

زوم‌اپ: میلیون‌ها گزینه ویرایش تصویر در اینستاگرام با اپلیکیشن Infltr

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی اشتراک عکس است که در  زمان به اشتراک گذاشتن تصاویر، گزینه‌های محدودی برای ویرایش آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. اما گزینه‌های ادیت عکس و فیلتر‌های اضافه شده به اینستاگرام هنوز محدود هستند. اپلیکیشن Infltr مدعی است می‌تواند تا ۵.۱ میلیون رنگ منحصر به فرد را برای ادیت تصاویر در اختیار شما قرار دهد. با زوم‌اپ همراه باشید.

این روز‌ها اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی عکس همچون اینستاگرام بسیار محبوب شده‌اند و بسیاری از دارندگان گوشی‌های همراه هرگاه عکس تازه‌ای می‌گیرند یا تصویر جالبی دریافت می‌کنند، در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارند. تغییر رنگ و فیلتر عکس‌هایی که قصد به اشتراک گذاری آن‌ها را داریم بسیار مهم هستند و هر کدام حتی می‌توانند حالت‌های روحی مختلف را انتقال دهند. از این رو بسیاری در زمان به اشتراک‌گذاری تصاویر دوست دارند ترکیب رنگ‌ها را تغییر دهند.  

infltr 2

با اپلیکیشن Infltr تنها لازم است انگشت خود را بر روی رنگ‌های مختلف از هر جهت حرکت دهید تا به بهترین ترکیب رنگ در تصویر خود دست یابید. برای اینکه مشخص باشد با تکان دادن انگشت خود بر روی ترکیب‌های مختلف، رنگ عکس به چه شکل تغییر می‌کند، سایه‌ای دایره‌ای شکل از ترکیب رنگی که انگشت شما روی آن حضور دارد، در زیر  انگشت نقش خواهد بست. اگر زیاد در اینستاگرام فعالیت دارید یا اینکه کلا در زمان اشتراک گذاری تصاویر زیاد به ترکیب رنگ‌های مختلف عکس توجه می‌کنید، اپلیکیشن Infltr با ۲ دلار از فروشگاه اپ‌استور اپل قابل دانلود است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده