برنامه Voice Changer: صدای خود را تغییر دهید - زوم اپ

دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Voice Changer اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید صدای خود را به شکل فانتزی و سرگرم‌کننده‌ای تغییر دهید.
تبلیغات

تغییر صدا یکی از جذاب‌ترین ابزارها در گجت‌ها است؛ به‌طوری که هم‌اکنون ده‌ها اپلیکیشن مختلف برای تغییر صدا در اندروید یا دیگر پلتفرم‌ها وجود دارد. Voice Changer یکی از برترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است. البته اگر تابه‌حال با اپلیکیشن‌های تغییر صدا کار نکرده باشید؛ لازم است توجه شما را به این نکته جلب کنیم که نه‌تنها این اپلیکیشن، بلکه هیچ برنامه‌ی دیگری قادر نیست صدای شما را به شکلی طبیعی تغییر دهد. می‌توان گفت هدف تمامی این اپلیکیشن‌ها، تنها سرگرمی و کمی شوخی با دوستان است و به هیچ‌وجه قرار نیست یک تغییر صدای حرفه‌ای را در آن شاهد باشید. در این اپلیکیشن می‌توانید صدای خود را به شکل‌های گوناگونی همچون ربات، صدای بم، صدای نازک‌، کودکانه و... تبدیل کنید و از شنیدن صدای خود و دوستانتان در حالت‌های مختلف لذت ببرید.

برنامه اندروید Voice Changer شامل افکت‌های جذابی است که به‌جای تغییر صدا، صدای اصلی شما را به حالت‌های جالبی تبدیل می‌کند. برای مثال می‌توانید با استفاده از افکت اکو، صدای خود را با بازتاب‌های متنوع گوش کنید و حتی کمی حس خوانندگی را با این افکت‌ها در خود بیدار کنید. نکته‌ی ارزشمندی که در Voice Changer وجود دارد، امکان ذخیره‌سازی فایل‌های ادیت‌شده است؛ در‌حالی‌که بسیاری از اپلیکیشن‌های مشابه، تنها امکان شنیدن صدای شما در حالت‌های مختلف را در اختیارتان می‌گذارند و مانند Voice Changer قابلیت ذخیره یا اشتراک‌گذاری آن‌ها در شبکه‌های مختلف را در دستورات خود ندارند. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • تغییر صدا به شکل بسیار جالب و باکیفیت
  • وجود حالت‌های مختلف برای تغییر صدا
  • امکان ذخیره فایل خروجی

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

آموزش دانلود از پلی‌استور: در صورتی که بعد از انتخاب گزینه دانلود و انتقال به پلی‌استور با پیغام «This item is not available in your country» مواجه شدید، می‌توانید از ربات تلگرامی apkdl_bot@ برای دریافت فایل Apk برنامه استفاده کنید. لینک پلی‌استور برنامه را کپی (با راست‌کلیک یا لمس طولانی روی گزینه‌ی بالا) و به این ربات ارسال کنید تا بعد از چند لحظه، فایل APK برای شما ارسال شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات