زوم‌اپ: کنترل نحوه‌ی روشن و خاموش کردن صفحه گوشی با اپلیکیشن Smart Screen On Off

جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
Smart Screen On Off اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید روشن و خاموش کردن صفحه‌ی گوشی را به شکلی سریع‌‌تر و هوشمندانه‌تر انجام دهید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

در گوشی‌های هوشمند امروزی، دکمه‌ی Power تنها راه خاموش کردن صفحه‌ی گوشی در مواقعی است که به آن نیاز ندارید. اما توسعه دهندگان حاضر به قبول هیچ محدودیتی نیستند و روش‌های مختلفی را برای خاموش و حتی روشن کردن گوشی بدون استفاده از دکمه‌ی پاور ارائه کرده‌اند تا به کمک اپلیکیشن‌ آن‌ها بتوان با عملیاتی مانند تکان دادن گوشی، صفحه را روشن و با دو بار کلیک روی استاتوس بار آن را خاموش کنید. Smart Screen On Off نیز یکی از این اپلیکیشن‌ها است که می‌توان آن را یک سر و گردن از اپلیکیشن‌های مشابه بالاتر دانست. این اپلیکیشن با جمع آوری چندین حالت مختلف، حالات متنوعی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در بین شیوه‌های پیشنهادی این اپلیکیشن برای خاموش کردن صفحه، شاید بتوان جالب‌ترین آن‌ها را خاموش شدن صفحه با دوبار لمس صفحه دانست که برخلاف همتای خود که باید انگشت خود را تا استاتوس بار بالا می‌بردید، این بار با کلیک در هر کجای صفحه قادر به خاموش کردن صفحه خواهید بود. خاموش کردن صفحه نمایش با تکان دادن گوشی، استفاده از سنسور Proximity برای روشن یا خاموش شدن صفحه و... از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات