زوم‌اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن های نصب شده و ارسال آنها با اپلیکیشن Apk Extractor

چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۷
مطالعه 2 دقیقه
Apk Extractor اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید اپلیکیشن‌های نصب شده در گوشی خود را به صورت فایل نصب APK خروجی گرفته و برای دوستان خود ارسال کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

وقتی تصمیم به ارسال یکی از بازی‌ها یا برنامه‌های نصب شده در گوشی خود را برای دوستان خود دارید، اگر فایل نصبی اپلیکیشن مورد نظر را در گوشی نداشته باشید، تنها راه کمک گرفتن از یک اپلیکیشن تهیه‌ی فایل پشتیبان است که امکان ساخت مجدد یک فایل APK از برنامه‌ها و بازی‌های نصب شده را می‌دهد. شما به کمک این اپلیکیشن‌ها می‌توانید از تمام برنامه‌های نصب شده بر روی گوشی، مجددا فایل Apk تهیه کنید و آن را برای دوستان خود ارسال کنید. Apk Extractor نیز یکی از این اپلیکیشن‌ها است که به صورت رایگان منتشر شده است و به کاربران امکان تهیه فایل پشتیبان از اپلیکیشن‌های نصب شده را می‌دهد.

نکته‌ی جالبی که در Apk Extractor وجود دارد و آن را از دیگر اپلیکیشن‌های مشابه متمایز می‌کند، امکان تعیین نام‌گذاری فایل‌های خروجی است. تا پیش از این اکثر اپلیکیشن‌های مهم و محبوب پشتیبان‌گیری از برنامه‌های نصب شده، نام فایل خروجی را بر اساس Packagename (برای مثال com.ext.ui) ذخیره می‌کردند که به همین دلیل پیدا کردن فایل نصب اپلیکیشن را به امری دشوار و وقت گیر تبدیل می‌کرد. اما در اپلیکیشن Apk Extractor روش‌های مختلفی برای نام گذاری فایل‌ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. AppName، AppPackage، AppVersionName و AppVersionCode متدهای متنوعی هستند که برای تعیین نام فایل‌های خروجی در نظر گرفته شده‌اند. عدم نیاز به روت بودن گوشی، قابلیت جستجو برای یافتن برنامه‌ها، سازگاری کامل با اندروید لالی پاپ و... از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات