زوم‌اپ: مدیریت پیامک ها با اپلیکیشن ZERO SMS

زوم‌اپ: مدیریت پیامک ها با اپلیکیشن ZERO SMS

ZERO SMS اپلیکیشنی برای ارسال و دریافت پیامک‌های متنی است که با ارائه‌ی محیطی ساده و روان، یک گزینه‌ی ایده‌آل را برای انتخاب به عنوان اپلیکیشن پیش‌فرض مدیریت پیامک به وجود آورده است. با زوم‌اپ همراه باشید.

مهم‌ترین نکته در ZERO SMS محیط ساده و روان است که با اولین ورود به اپلیکیشن متوجه آن خواهید شد. پیش از این و قبل از انتشار نسخه‌ی پنجم اندروید، معمولا اپلیکیشن‌های پیش‌فرض مدیریت پیامک از امکانات زیاد یا محیطی زیبا برخوردار نبودند و در اکثر مواقع نیز کاربران اقدام به نصب اپلیکیشنی جداگانه برای مدیریت پیامک‌ها می‌کردند. اگر شما نیز همچنان از اندروید کیت کت یا پایین‌تر استفاده می‌کنید، و علاقه به استفاده از اپلیکیشن پیامکی به جز گزینه‌ی پیش‌فرض خود گوشی دارید، ZERO SMS می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی برای شما باشد. نکته‌ی جالب در این اپلیکیشن پشتیبانی از گوشی‌های دو سیم کارته است؛ به طوری که در کنار کادر مخصوص به نوشتن متن پیامک، دو فلش با رنگ‌های مختلف وجود دارد که هر کدام مربوط یه یک سیم کارت بوده و با کلیک روی آن، پیامک توسط سیم کارت مذکور ارسال خواهد شد.

ZERO SMS12

این اپلیکیشن همانطور که از نام آن پیداست مربوط به تیم برنامه‌نویسی Zero Team است که تاکنون تمام اپلیکیشن‌های تولیدی از این تیم با استقبال بسیار خوب کاربران مواجه شده است. ZERO SMS نیز مانند برادران خود، با دارا بودن بیش از 5.000.000 دانلود، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های مدیریت پیامک در پلی‌استور به حساب می‌آید. حجم کم اپلیکیشن نسبت به دیگر اپلیکیشن‌های مدیریت پیامک، نمایش پیامک‌ها به صورت PopUp، امکان تنظیم زنگ اختصاصی برای هر مخاطب، وجود ابزار بلک لیست و مسدودکننده‌ی پیاک‌های مزاحم، پشتیبانی از پوسته‌های مختلف و دارا بودن بحش پیام خصوصی برای محافظت از پیامک‌های شخصی از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی به حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده