زوم‌اپ: جا به جایی اعضای صورت ها با اپلیکیشن Lip Swap

یک‌شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷
مطالعه 2 دقیقه
Lip Swap اپلیکیشنی جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید بخش‌هایی از صورت خود را با اعضای دیگر بدن دیگران جا به جا کنید و تصاویر بامزه‌ای را به وجود بیاورید. بازوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

گوگل در پروژه ای جالب با عنوان Android Experiments اقدام به جمع‌آوری بعضی از خلاقانه‌ترین اپلیکیشن‌های اندرویدی کرده است که Lip Swap یکی از برنامه‌های موجود در لیست انتخابی گوگل و ساخته‌ی Google Creative Lab است که به کمک آن می‌توانید تصاویری فوق‌العاده خاص و بامزه تهیه کنید. توسط این اپلیکیشن می‌توانید بخش‌های دلخواه از صورت موجود در عکس را حذف کنید و آن را با تصاویر دیگر جایگزین کنید. البته Lip Swap از هیچ قانون خاصی پیروی نمی‌کند؛ به این معنا که شما مجبور نیستید که چشم را با چشم جایگزین کنید. برای مثال می‌توانید بخشی کوچک از پیشانی خود را پاک کنید و به جای آن چشم یکی دیگر از دوستانان رو قرار دهید تا با صورتی سه چشم مواجه شوید. با این حال با کمی خلاقیت و جا‌به‌جایی دقیق اعضای صورت می‌توانید تصاویری فوق‌العاده به وجود بیاورید که موجب تعجب دوستانتان خواهد شد. به عکس زیر دقت کنید که قرار گرفتن دندان‌های یک انسان، به جای دندان‌های یک کوسه چه جلوه‌ی جالبی به آن بخشیده است.

Lip Swap2

کارکرد این اپلیکیشن نیز بسیار ساده بوده و تنها کافیست تا عکس مورد نظر خود را وارد کنید و سپس به وسیله‌ی ابزارک‌های موجود در آن، به پاکسازی بخش‌های مورد نظر بپردازید. هرچه این حذفیات با دقت بالاتری انجام شود، نتیجه‌ی خروجی حالت طبیعی تر و جالب‌تری به خود خواهد گرفت. بعد از انجام این مرحله، تصویر شما به صورت لایه‌ای جداگانه تبدیل خواهد شد و اپلیکیشن از شما درخواست ورود عکس دوم رو خواهد کرد که با جا‌به‌جایی آن و قرار‌گیری در محل مناسب، می‌توانید عکس خروجی خود را آماده‌ی ذخیره کردن کنید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

توجه: این اپلیکیشن برای اجرا نیاز به اندروید 5 به بالا دارد.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات