زوم‌اپ: بهینه سازی مصرف باتری با اپلیکیشن رسمی کوالکام Snapdragon™ BatteryGuru

شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸
مطالعه 2 دقیقه
Snapdragon™ BatteryGuru اپلیکیشنی در زمینه‌ی مدیریت مصرف باتری در گوشی‌هایی است که از پردازنده‌های اسنپدراگون استفاده می‌کنند. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

این اپلیکیشن که به طور رسمی از طرف شرکت سازنده‌ی پردازنده‌های اسنپدراگون منتشر شده است با بررسی عملکرد کلی دستگاه و رفتارهای مکرر کاربر، به طور هوشمندانه‌ای اقدام به انجام اصلاحاتی در بخش‌های مختلف گوشی خواهد کرد و بدون آنکه تاثیری در کارایی گوشی برای کاربر به همراه داشته باشد مصرف باتری را به پایین ترین حد ممکن می‌رساند. نکته‌ی جالب ماجرا در این موضوع است که شما بعد از نصب Snapdragon™ BatteryGuru نیازی به انجام تنظیمات خاصی ندارید و همچنین خود اپلیکیشن نیز هیچ فعالیتی به جز رصد کردن نحوه‌ی استفاده‌ی شما از گوشی نخواهد کرد. بعد از 3 الی 4 روز پیغامی از این اپلیکیشن مشاهده خواهید کرد که به شما اعلام می‌کند در این چند روز رفتارهای شما را تحت بررسی داشته و هم اکنون آماده‌ی خدمت رسانی به شما و بهینه کردن مصرف باتری شده است.

SnapdragonBatteryGuru2

بعد از تایید این پیغام توسط شما، Snapdragon™ BatteryGuru در پس زمینه‌ی گوشی به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در کنار بهینه‌سازی‌های مختلفی که در مصرف باتری شما انجام می‌دهد، تجربیات و درک خود از عملکردهای شما را نیز بهبود می‌بخشد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات