زوم‌اپ: دانلود ویدئوهای در حال پخش با اپلیکیشن AVD Video Downloader

دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
مطالعه 2 دقیقه
AVD Video Downloader اپلیکیشنی در زمینه‌ی دانلود ویدئوهای آنلاین است که به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به هیچ پلاگین یا ابزار دیگری، ویدئوهای در حال پخش سایت‌ها را دانلود کنید.
تبلیغات

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که در سایتی، ویدئوی در حال پخشی را مشاهده کرده و قصد دانلود آن را داشته باشید، اما گزینه‌ای برای این امر در متن وب سایت نیابید. در این مواقع معمولا تنها راه‌حل، مراجعه به وب سایت مورد نظر از طریق کامپیوتر، و دانلود ویدئو توسط IDM بود و در داخل موبایل راه آسان و کوتاهی برای دانلود مستقیم ویدئوها وجود نداشت. اما به کمک اپلیکیشن AVD Video Downloader از این پس می‌توانید تمام ویدئوها را فارغ از وب سایت میزبان آن بدون کوچک‌ترین دردسری دانلود کنید.

avd2

نحوه‌ی کارکرد این اپلیکیشن به این صورت است که با اجرای آن، مرورگر داخلی این اپلیکیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید با وارد کردن آدرس سایت مورد نظر و مراجعه به بخشی که ویدئوی مذکور قرار دارد، اقدام به پخش ویدئوی مورد نظر کنید. به محض شروع پخش، گزینه‌ای به پایین تصویر اضافه خواهد شد که با کلیک روی آن عملیات دانلود شما آغاز خواهد شد. امکان دانلود فیلم‌های آنلاین با سرعت بالا، پشتیبانی از وب سایت‌های مختلف، قابلیت دانلود فیلم‌ها از طریق مرورگر داخلی این اپلیکیشن و مرورگر گوشی، دانلود و ذخیره‌ی مستقیم فیلم‌ها و... از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی به حساب می‌آیند. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید. ذکر این نکته نیز ضروریست که به دلیل حفظ رعایت قانون کپی رایت، امکان دانلود ویدئوهای یوتیوب توسط این اپلیکیشن وجود ندارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات