زوم‌اپ: مجموعه ای کامل از آهنگ های پیشواز ایرانسل، همراه اول و رایتل در Pishvaz

زوم‌اپ: مجموعه ای کامل از آهنگ های پیشواز ایرانسل، همراه اول و رایتل در Pishvaz

Pishvaz اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های ویندوزفونی است که مجموعه‌ای کامل از کد آهنگ‌های پیشواز اپراتورها را در خود جای داده و به کاربران در یافتن و انتخاب آهنگ پیشواز مورد علاقه‌شان کمک می‌کند. با زوم‌اپ همراه باشید.

چندین سال از تولد اصطلاح آهنگ پیشواز در داخل کشور می‌گذرد. امکانی که به کاربران قابلیت جایگزینی بوق انتظار همیشگی را با آهنگ‌های مختلف دیگر می‌داد. این امکان به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفت به طوری که در مدت زمان کوتاهی هزاران آهنگ متفاوت در سرورهای ایرانسل، همراه اول و... قرار گرفت تا کاربران بتوانند از بین مجموعه ای عظیم از آهنگ‌های مختلف، پیشواز مورد علاقه‌ی خود را پیدا و فعال کنند. رفته رفته این مجموعه به قدری بزرگ و کامل شد که یافتن آهنگ‌های پیشواز مورد علاقه در آن‌ها به کاری مشکل تبدیل شده است. اپلیکیشن ایرانی Pishvaz نیز با توجه به این موضوع، اقدام به جمع آوری و دسته بندی آهنگ‌های پیشواز اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل کرده  و در محیطی زیبا و ساده، این مجموعه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

pish2

با اولین ورود به این اپلیکیشن، سه گزینه مربوط به بخش ایرانسل، رایتل و همراه اول مشاهده می‌کنید که با کلیک روی هرکدام به لیستی کامل از خواننده‌های مختلف دسترسی پیدا خواهید کرد. در زیرمجموعه‌ی هر خواننده نیز آهنگ‌های موجود از وی به همراه کد مخصوص به هر آهنگ قرار گرفته شده است که خوشبختانه نیازی به تایپ دستی آن‌ها ندارید و می‌توانید با لمس هر آهنگ، کد مخصوص آن را به صورت خودکار کپی کنید. قرارگیری این امکانات، در محیطی ساده و شیک باعث شده است تا Pishvaz به اپلیکیشنی کامل در این زمینه تبدیل شود. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل [email protected] با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده