برنامه All File Converter: تبدیل آنلاین فرمت های مختلف به یکدیگر - زوم اپ

چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
All File Converter، اپلیکیشنی برای تبدیل فرمت فایل‌های مختلف مانند ویدیو، عکس، صوت و‌ انواع فایل‌ها است که به‌صورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تبلیغات

نیاز به تبدیل فرمت فایل‌ها موضوعی نیست که هر کاربری با آن مواجه شود؛ اما اگر تجربه‌ی قرار گرفتن در چنین موقعیتی دارید، حتما موافق خواهید بود که این ویژگی تا چه حد می‌تواند مفید، کارساز و ضروری باشد. تاکنون نرم‌افزارهای مختلفی چه در کامپیوتر و چه در گوشی‌های موبایل برای انجام این تبدیل‌ها منتشر شده، اما معمولا هر کدام مربوط به یک نوع فایل‌ است؛ اما All File Converter یک اپلیکیشن همه‌فن‌حریف است و از هر نوع تبدیلی که تصور کنید، پشتیبانی می‌کند. فایل‌های ویدیویی، صوتی، عکس‌ها، فایل‌های متنی و‌ ... از مواردی هستند که در این برنامه قادر به تبدیل فرمت آن‌ها خواهید بود. اگر قصد تبدیل MKV به Mp4 یا تبدیل OGG به Mp3 یا حتی تبدیل Doc به PDF دارید، All File Converter قادر است به‌ سادگی هرچه تمام‌تر این عمل را برای شما به انجام برساند. البته کارکرد این برنامه نیازمند برقرار بودن ارتباط اینترنتی شما خواهد بود که این موضوع با توجه به این‌که طیف بسیار وسیعی توسط All File Converter پشتیبانی می‌شوند، قابل انتظار بود. 

All File Converter در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است. در نسخه‌ی رایگان محدودیتی در فرمت فایل‌ها اعمال نشده است و می‌توانید حتی بدون خرید نسخه‌ی پولی، فایل‌های مهم خود را در مواقع ضروری تبدیل کنید. تبدیل رایگان تنها برای فایل‌های کوچک‌تر از ۱۰۰ مگابایت و تنها برای دو نوبت امکان‌پذیر است و برای از بین بردن این محدودیت نیاز به خرید یا دانلود نسخه‌ی پولی خواهید داشت. فرمت‌های پشتیبانی‌شده توسط این اپلیکیشن عبارتند از: (3GP, 3G2, FLV, MKV, MP4, MPEG-2, OGG, WEBM و WMV) در ویدیوها، (MP3, OGG, WAV, WMA, AAC, FLAC, M4A و MMF) در فایل‌های صوتی، (JPG, PNG, BMP, EPS, GIF, HDR, EXR, SVG, TGA, TIFF, WBMP و WEBP) در عکس‌ها، (PDF, DOC, TXT, ODT, FLASH و HTML) در اسناد و فایل‌های متنی، (EPUB, MOBI, PDF, LRF, FB2, LIT, PDB, TCR) در کتاب‌های الکترونیکی و (ZIP, BZ2, 7Z و GZ) در فایل‌های فشرده. همان‌طور که گفته شد، کارکرد این برنامه به‌صورت آنلاین خواهد بود؛ به این معنا که برای تبدیل هر فایل، این اپلیکیشن ابتدا اقدام به آپلود آن فایل خواهد کرد و پس از تبدیل، نیاز به دانلود آن خواهید داشت. برای دانلود برنامه اندروید All File Converter می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • امکان تبدیل تمامی فرمت‌های موجود به یکدیگر
  • امکان تبدیل فرمت فایل ویدیویی
  • امکان تبدیل فرمت فایل صوتی
  • امکان تبدیل فرمت فایل متنی

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات