ظاهر ویندوز خود را شبیه شیرکوهی (Mountain Lion OS X) اپل کنید

پنج‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۶
مطالعه 1 دقیقه
اگر کاربر ویندوز ۷ و یا ویندوز ۸ هستید و تمایل دارید رابط کاربری OS X اپل را نیز تجربه کنید اما دوست ندارید که بازی‌ و نرم‌افزارهای ویندوزی خود را از دست دهید، می‌توانید با نصب مجموعه نرم‌افزارهای که در ادامه لینک دانلود آنها آمده، ظاهر و رابط کاربری ویندوز خود را شبیه OS X اپل نموده و از آن لذت ببرید. این مجموعه علاوه بر ظاهر OS X بسیاری از قابلیت‌های جذاب این سیستم‌عامل را نیز به ویندوز شما اضافه می‌کند.

نرم‌افزارهای مختلف و قالب‌های متنوعی برای ویندوز وجود دارند که برخی از آنها ظاهر شبیه به OS X اپل را به ویندوز اضافه می‌کنند. اما ما امروز قصد داریم یک مجموعه ۴۰ مگابایتی را به شما معرفی کنیم که در آن نرم‌افزار و قالب‌هایی جمع‌آوری شده که بسیاری از امکانات OS X را بصورت یکجا به ویندوز ۷ یا ۸ شما اضافه می‌کنند.

با نصب این مجموعه می‌توانید داک پایین OS X را به همراه رابط کاربری آن به ویندوز اضافه کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم این مجموعه را در حالت Custom Installation نصب کنید تا به این ترتیب مواردی که نیاز ندارید را انتخاب ننموده و به ویندوز خود اضافه نکنید.

دانلود Mountain Lion Skin Pack برای ویندوز ۷ یا ۸ نسخه ۳۲ بیتیدانلود Mountain Lion Skin Pack برای ویندوز ۷ یا ۸ نسخه ۶۴ بیتی

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود