زوم‌اَپ: اضافه کردن ریش و سبیل به عکس ها با Beardify

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
Beardify اپلیکیشنی برای ویندوزفون و آیفون است که به کمک آن می‌توانید به صورت خود در عکس‌ها ریش و سبیل اضافه کنید و عکس‌های خود را به صورت فانتزی و خنده‌دار ویرایش کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

تاکنون اپلیکیشن‌های بسیاری در زمینه‌ی ویرایش فانتزی عکس‌ها و اضافه کردن آیتم به عکس‌ها برای اندروید و آی او اس ساخته و منتشر شده است. در سوی مقابل اما ویندوزفون سهم بسیار کمی در این موضوع داشته و تعداد اپلیکیشن‌های خوب و قابل قبولی که برای این پلت فرم در نظر گرفته شده است بسیار محدود است. اما همانطور که اپلیکیشن 6TAG جایگزین فوق العاده ای برای اینستاگرام ویندوزفونی‌ها بوده است، Beardify نیز آمده است تا یک تنه با تمامی رقیب‌های اندرویدی و... روبرو شود و با توجه به تعداد دانلود بالای این اپلیکیشن در ویندوزاستور و همچنین بازخورد مثبت آن از سوی کاربران، می توان به این نکته پی برد که در این امر نیز موفق بوده است.

Beardify2

Beardify دارای ده‌ها مدل ریش و سبیل بوده و که همگی از کیفیت عالی و تنوع قابل قبولی برخوردار هستند. شما می‌توانید عکس‌های خود را از طریق گالری در برنامه باز کنید و بعد از ویرایش آن، به صورت فایلی مجزا ذخیره نمایید. قابلیت اشتراک گذاری مستقیم عکس‌ها از داخل خود اپلیکیشن نیز در اختیار شما قرار گرفته است و می‌توانید نتیجه‌ی تغییرات خود را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید. محیط مناسب و کاربری آسان، دقت و عملکرد بسیار بالا، وجود انواع ریش و سبیل، امکان ساخت فیلم از عکس ها، وجود انمیشن‌های زیبا برای اعمال بر روی عکس و امکان اشتراک گذاری در تمامی شبکه‌های اجتماعی از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی هستند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات