زوم‌اَپ: ویرایش حرفه ای عکس ها با VideoShow: Video Editor & Maker

زوم‌اَپ: ویرایش حرفه ای عکس ها با VideoShow: Video Editor & Maker

VideoShow Video Editor اپلیکیشنی در زمینه‌ی ویرایش فایل‌های ویدئویی است که به کمک آن می‌توانید امکاناتی همچون برش دادن فایل‌های ویدئویی، افزودن افکت‌های تصویری و اضافه کردن متن و زیرنویس به ویدئوها را در اختیار داشته باشید. با زوم‌اپ همراه باشید.

با فراگیر شدن اپلیکیشن اینستاگرام و رواج یافتن انتشار عکس در دنیای مجازی، صد‌ها اپلیکیشن مختلف برای ویرایش عکس‌ها ساخته و منتشر شد که به احتمال زیاد خود شما نیز تا به حال چندین مورد از آن‌ها را امتحان کرده‌اید. در سوی مقابل ویدئوها نیز به تازگی در حال رشد آماری بوده و تعداد فایل‌های ویدئویی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، این روزها بسیار بیشتر از گذشته قابل مشاهده هستند و به همین جهت نیاز به اپلیکیشن‌های ویرایش ویدئو نیز بیش از پیش احساس می‌شود. VideoShow Video Editor یکی از محبوب‌ترین و صاحب‌نام‌ترین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی کار با فایل‌های ویدئویی است که دارا بودن بیش از 50 ملیون دانلود، نشان از محبوبیت بالای این برنامه دارد. امکاناتی که در VideoShow Video Editor در اختیار شما قرار می‌گیرد فوق‌العاده کامل و بی‌نقص بوده و تقریبا هر تغییری که روی عکس‌ها ممکن بود، با VideoShow Video Editor می‌توانید روی ویدئوهای خود نیز انجام دهید.

VideoShow2

برای مثال می‌توانید شکلک‌ها یا متن‌های دلخواه خود را حتی با زبان فارسی، روی ویدئوها بچسبانید و با استفاده از افکت‌های موجود در نرم‌افزار، ویدئوهای خود را متفاوت کنید. اگر از علاقه‌مندان به میکس ویدئوها هستید نیز می‌توانید به کمک VideoShow Video Editor، فایل‌های صوتی دلخواه را روی ویدئوها میکس کرده و سپس فایل خروجی آن را با نهایت کیفیت ذخیره کنید. امکان به هم چسباندن چند ویدئوی کوتاه و تشکیل یک فایل واحد از آن‌ها، امکان اضافه کردن زیرنویس به ویدئو‌ها و ویرایش زمانبندی آن‌ها، قابیت میکس عکس‌ها و ویدئو‌ها با یکدیگر، پیش‌نمایش ویدئو‌های ساخته شده، امکان ترکیب ویدئو با عکس و ... نیز از دیگر ویژگی‌هایی هستند که VideoShow Video Editor را به یک اپلیکیشن عالی در زمینه‌ی ویرایش فایل‌های ویدئویی تبدیل کرده‌اند. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده