زوم‌اَپ: تعویض خودکار تصویر زمینه با Wallpaper Changer

زوم‌اَپ: تعویض خودکار تصویر زمینه با Wallpaper Changer

Wallpaper Changer اپلیکیشنی برای تصاویر پس‌زمینه‌ی اندروید است که به کمک آن می‌توانید مانند کامپیوتر، تصاویر زمینه را به صورت خودکار و در بازه‌های زمانی مشخص شده تغییر دهید. با زوم‌اپ همراه باشید.

یکی از محبوب‌ترین بخش‌های اندروید HomeScreen است که علاوه بر امکان قرار دادن ویجت‌ها، میانبر‌ها و... روی آن، می‌توان تصاویر دلخواه را نیز به عنوان پس‌زمینه در نظر گرفت. بسیاری از کاربران به این بخش از گوشی اهمیت بسیاری می‌دهند و به طور مرتب در حال دریافت والپیپر‌های جدید، و تنظیم آن روی گوشی خود هستند. اگر شما هم از این دسته کاربران هستید، Wallpaper Changer یک اپلیکیشن مناسب برای شما خواهد بود. به کمک این اپیلکیشن می‌توانید با مشخص کردن یک بازه‌ی زمانی و تعدادی والپیپیر پیش‌فرض، تصویر زمینه‌ی گوشی را به طور خودکار تغییر دهید و دیگر نیازی به تنظیم دستی آن‌ها وجود نخواهد داشت.

wallch2n

برای مثال شما می‌توانید با مشخص کردن 9 تصویر مختلف و بازه‌ی زمانی هر 12 ساعت یک بار، شاهد عوض شدم خودکار تصویر زمینه باشید. البته ویژگی جالب دیگری که برای این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است، امکان تعویض خودکار توسط ویجت اپلیکیشن است که تنها با یک کلیک روی آن، می‌توانید بدون نیاز به طی شدن بازه‌ی زمانی مشخص شده، تصویر زمینه‌ی گوشی را تغییر دهید. اضافه کردن تصویر به صورت تکی یا پوشه‌ای، تعیین تصویر زمینه برای تغییر بر اساس تایمر، ویجت اختصاصی برای تغییر تصویر زمینه با یک لمس، انتخاب تصویر زمینه به صورت تصادفی یا ترتیبی، مصرف باتری بسیار کم و عدم وجود تبلیغات در آن از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن کاربردی به حساب می‌آیند. برای دانلود از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده